Етапи будівництва

Ноябрь 3, 2014 – 23:39

Важливим рішенням при будівництві індивідуальних і заміських будинків, котеджів і особняків є вибір матеріалів для стін. Кожен з видів матеріалів володіє певними перевагами і, на жаль, не позбавлені недоліків. Тому при виборі матеріалу для свого будинку необхідно визначитися з пріоритетом його достоїнств. Приміром, при виборі цегляного будинку власники отримають можливість його споруди найрізноманітнішої архітектури з мансардою, балконами, лоджіями, башточками, еркерами, що надають будинку незвичайну привабливість та індивідуальність, до чого так прагнуть забудовники приватних будинків і котеджів.

Наш психологический центр «Движение», предлагает Вам упражнения по устранению симптомов хронической усталости, телесно-ориентированная психотерапия поможет Вам расслабляться душой и телом. Дополнительную информацию Вы сможете узнать на нашем сайте.

Крім того власники отримають в своє володіння міцний, надійний з віковою довговічністю будинок. Вибравши цегляний будинок, потрібно бути готовим до того, що для такого будинку з його великою вагою потрібно більше міцний і потужний фундамент зі значно більшими витратами. Крім того цегла має низькими теплоізоляційними властивостями, тому потрібно бути готовим до додаткових витрат на опалення будинку.

З усіх видів цегли для будівництва будинків рекомендується застосовувати звичайний повнотіла глиняна цегла, високої якості марки не нижче М-100. Товщина цегляних стін призначається, виходячи з умов теплоізоляції, за своїми характеристиками міцності цегляні стіни мають високу міцність і за цими показниками цілком достатня товщина стін в 1 цеглу. Практично оптимальною товщиною цегляної стіни, виходячи їх теплоізоляційних властивостей, є товщина в 2 цегли - 51 см.

Тип кладки стін залежить від виду подальшої зовнішньої обробки будинку. Якщо зовнішня обробка будинку планується цеглою, то кладка повинна здійснюватися рядовим цеглою з кладкою зовнішньої версти з високоякісного лицьової цегли обраного кольору з подальшою розшивкою швів. При такій кладці велика увага приділяється рівності самої кладки і швів, товщина горизонтальних і вертикальних швів повинна бути в межах 10 мм. Таку кладку, природно, можна доручити тільки професіоналам - мулярам високої кваліфікації будівельних компаній.

Іншим видом зовнішньої обробки цегляного будинку є випробувана багатьма століттями зовнішня штукатурка будинку. Зовнішня штукатурка з можливістю фарбування будинку в різні кольори дозволяє здійснювати і надавати архітектурі незвичайний естетичний привабливий зовнішній вигляд. При виборі обробки будинку зовнішньої штукатуркою кладка стін здійснюється рядовим звичайним цеглою методом пустошовку, тобто шов для збільшення зчеплення штукатурки не заповнюється урівень із зовнішньою поверхнею стіни.

Наступним популярним видом зовнішньої обробки будинків є його облицювання натуральним або штучним каменем. Причому багато хто віддає перевагу штучному каменю за нижчою вартістю, з високими міцності і декоративними властивостями. В цьому випадку кладка стін здійснюється також пустошовку. Товщина цегляних стін і вид зовнішньої обробки при будівництві будинку повинна виконуватися відповідно до проекту будинку і виданим дозволом на будівництво.

Високу ефективність зовнішньої обробки цегляного будинку додає поєднання будь-якого традиційного виду з частковим фасадним склінням, оригінальним склінням лоджії або пристроєм на просторій лоджії зимового саду зі світлопрозорими конструкціями. Особливий ефект фасадного скління надають склопакети з тонованим в різні колірні відтінки.

Похожие статьи:

  1. Будівництво будинку взимку
  2. Проект Цегельних Будинків
  3. Переваги цегляних будинків
  4. Фундамент для цегляного будинку
  5. Будівництво будинків із цегли
  6. Будівництво будинку взимку