Етапи будівництва

Ноябрь 19, 2014 – 18:37

Наша компания Smm-promotion предлагает вам профессиональную раскрутку и продвижение в twitter ваших аккаунтов, благодаря которым вы станете популярны по лучшим ценам. Мы гарантируем надежность и качество.

Адже для чоловіка необхідно виростити сина, побудувати будинок і посадити дерево. І якщо для сина і дерева місце і час знаходиться практично відразу, то з будівництвом будинку справи йдуть складніше. А адже майже кожен мріє побудувати власний будинок, і погодьтеся, це справа для справжнього чоловіка. До цього питання слід віднестися докладно і дуже відповідально. Будівництво будинку за містом - це мистецтво з притаманними тільки йому тонкощами і законами.

Насамперед необхідно визначитися, який же матеріал відповідає дому вашого стилю. Можливо, це піноблоки, цегла або дерево, - тут все залежить тільки від вас. Визначившись з будівельним матеріалом, можна починати проектування будинку. До розробки проекту потрібно підійти з усією можливою відповідальністю, а найкраще буде вдатися до допомоги досвідчених фахівців - архітектора і геодезиста, професійне проектування будівель виконує компанія АБ Столиця, яка успішно зарекомендувала себе на ринку, завдяки своїм проектам. Розташування майбутнього будинку, прилеглих об'єктів, розсадження дерев і чагарників, загальний вигляд ділянки - усі ці моменти дуже важливі для успішного проекту. Якщо котедж планується дво- або триповерховий - це досить копіткий процес, до того ж вона вимагає уважності на кожному з етапів будівництва.

Якщо котедж планується дво- або триповерховий - це досить копіткий процес, до того ж вона вимагає уважності на кожному з етапів будівництва.

На самому початку роботи проводять інженерно-геодезичне дослідження ділянки - згодом це стане в нагоді при розробці проекту. З ескізу будівлі починається кожен проект. Після вибору ескізу, який вам сподобався, потрібно провести розробку внутрішнього планування вашого будинку.

Безпосередньо сам процес будівництва починається при створенні фундаменту - це основа будинку, його якість буде запорукою надійності всієї будови. Як тільки фундамент, як слід, візьметься, починають будівництво коробки, шикуються перекриття і стіни. Протягом цього етапу потрібна ефективна злагоджена робота будівельної бригади, вона повинна повністю відповідати затвердженому проекту. Після того як завершиться зведення коробки будинку, починають монтаж покрівлі - спочатку набивається решітка на систему крокв, потім розміщують підпокрівельну ізоляцію. Потім на вже сформовану дах можна покласти металочерепицю, звичайну черепицю, або обшити її металевими листами.

Після цього встановлюють склопакети, з'являється водостік. Після закінчення так званого «теплового» контура наступає час прокладання інженерних комунікацій. Далі монтують системи водопостачання, опалення, каналізації та електропостачання. Роботи по електропроводці, як правило, займають кілька днів, також за них можна прокласти телефонний та телевізійний кабель.

В ідеалі в кінці повинні проводитися якісні роботи, пов'язані з обробкою всіх приміщень. Після цього йде поклейка шпалер, укладка підлогового покриття, а також укладання плитки у ванній. Тут тон задають самі господарі, вони можуть вибрати матеріали на свій смак. Далі проводяться монтажні роботи вентиляційних систем для санвузлів і монтажні роботи внутрішніх дверей.

Монтаж електровимикачі відноситься вже до дрібних роботам по обробці. Якщо дозволяють розміри ділянки, то можна спорудити невеликий басейн, який безсумнівно стане в нагоді в спекотні літні дні.

Похожие статьи:

  1. Будівництво заміського будинку з цегли
  2. Будівництво приватного будинку, кошторис, проекти
  3. Будівництво приватного будинку. З чого почати?