Етапи будівництва

Ноябрь 14, 2014 – 15:36

Вибравши будівництво будинку з цегли, будьте впевнені, що Ваш майбутній будинок буде стояти не одну сотню років, і в ньому ще житимуть Ваші правнуки.

Проверить работу счетчика воды или установить новый прибор, Вам поможет городской центр учета воды , и если у Вас возникли какие либо вопросы, Вы всегда можете созвониться с нашими специалистами и они Вас проконсультируют.

Незважаючи на вартість, порівняно більш високу, ніж з інших матеріалів, цегляний котедж продовжує бути одним із самих добротних і престижних на сьогоднішній день, хоча йому на п'яти вже давно наступає керамзитобетон. Будинок побудований з каменю не може мати низьку ціну.

Цегла є екологічно чистим матеріалом. У його виробництві використовується звичайна глина. Він не випаровує шкідливих речовин. Невеликі розміри цегли дають можливість викладати стіни складних форм. Такі стіни, як ніякі інші, відрізняються високою вогнестійкістю. Тільки всередині цегляних стін можна прокласти якісні димоходи.

Влітку в цегляному будинку прохолодно в будь-яку спеку, а взимку такий будинок довго зберігає тепло, навіть після відключення опалення.

У нашій республіці досить багато виробництв по виготовленню цегли (Давлекановском, Толбазінскій і Уфимський - заводи по виробництву повнотілої цегли є найкращими. Осяновскій, Куганакскій, Стерлитамакский, Славутський - найгірші виробники червоного простого цегли.). Різноманітність колірних відтінків, форм і розміру цегли задовольняє найвибагливіші вимоги замовників.

Будівництво будинків і котеджів з цегли «під ключ»

Будівництво котеджів сьогодні розвивається як ніколи раніше, і цегла, сьогодні як і раніше є найпоширенішим матеріалом.

За опитуваннями потенційних домобудівників, вони в більшості своїй хочуть бачити саме цегляний будинок. Період, коли будували стандартні безликі коробки з червоної цегли, давно пройшов. На заводах виробляється цегла різної форми і різних кольорів (червоний, жовтий, білий, рожевий, коричневий і навіть чорний).

За короткий проміжок часу на ринку Росії з'явилися «новомодні» будівельні стінові матеріали. Попрацювавши деякий час з такими матеріалами, більшість грамотних будівельників, все-таки, повертаються до старого доброго цеглі або керамзитобетонні блоки.

Так чому ж люди так вірні цеглі? Цегла - це довговічний, екологічно сприятливий, загальнодоступний і вогнестійкий матеріал. Цегла має гарний зовнішній вигляд і доступну ціну. Кам'яні будинки з цегли зводяться протягом тисячоліть. Зі плином часом технологія виробництва цього будівельного матеріалу змінювалася, але його характеристики, як і раніше, залишаються колишніми. У цегли найменше мінусів у порівнянні з іншими стіновими матеріалами.

Будинок з цегли передається у спадок - в ньому можуть прожити не одне покоління. Тому таке житло по праву можна назвати родовим маєтком. 150-200 років котедж із цегли зможе простояти без ремонту фасаду.

В разі зведення кам'яного будинку не зовсім коректно говорити про швидкі терміни будівництва. Якщо є необхідність дуже швидко побудувати собі житло, то краще зупинити свій вибір на каркасному будинку, один - два місяці і будинок готовий, або на будинку з ніздрюватого бетону.

Побудувати котедж із цегли - це досить трудомісткий процес. Кваліфікований муляр в робочу зміну викладає 8-9 квадратних метрів лицьовій кладки з одинарної цегли. Збільшуючи швидкість роботи, можна втратити в якості.

В процесі посторойкі будинку, який вимагає облицювання фасадною цеглиною, має бути присутня тільки одна бригада мулярів, що складається з підсобних робітників і трьох-чотирьох укладальників цегли. Говорячи про одну бригаді, варто пояснити, що тільки з однієї бригади робітники можуть однаково красиво виконувати роботу по кладці (дотримувати однакову товщину шва, наповнення шва розчином і т. Д.). Приміром, якщо одна бригада працює вдень, а інша вночі, то при перегляді загального фасаду готового будинку, ділянки стіни будуть сильно відрізнятися і кидатися в очі і не тільки тому, що вночі працювати складніше, а тому що сформовані технологічні тонкощі зведення стін у кожній бригади різні. Метод кладки по струбцине не "допомагає» уніфікувати роботу. Тому краще почекати три-чотири місяці і вселитися в надійний красивий будинок.

Всім замовникам цегляних будинків, слід пам'ятати, що красиву задумку можна перетворити в непривабливе будова, якщо намагатися заощадити на дешевій робочій силі, на товщині зовнішніх стін і неякісних матеріалах. Не можна будувати стіни з цегли завтовшки 50 см і не замерзнути в такому будинку. Золота середина в цегляному будинку - це товщина стіни 62-64 см, в якій присутній якісний і дуже довговічний утеплювач. По сучасному СНіП товщина зовнішньої стіни з цегли без утеплювача в нашому кліматі повинна бути не менше півтора метрів. Багатоповерхові цегляні будинки неможливо надати держкомісії на здачу, якщо в них не присутня утеплювач. Адже ніхто не буде будувати будинок з товщиною стіни 1500 мм. В котеджному житловому будівництві таких вимог від влади немає і цим користуються недобросовісні стротіельние фірми, які рекламують свої будинки, в яких, нібито, теплі цегляні стіни товщиною в півтора цегли плюс звичайний листовий пінопласт (пінополістерол) і плюс облицювальна цегла. Про такі стінах окрема розмова.

Похожие статьи:

  1. Будівництво будинку з цегли
  2. Будівництво будинків із цегли
  3. Будівництво з цегли
  4. Будівництво будинку з цегли