Будинки з цегли будують в класичному, строгому, романтичному, сучасному стилях

Май 10, 2015 – 11:03

Близько 4000 років цегла є будівельним матеріалом. У нинішній час він не втратив колишньої актуальності. Із цегли зводять самі різні конструкції: від простих будівель до величезних вілл і все тому, що міцність його багато в чому перевищує показники міцності величезної кількості будівельних матеріалів.

Якісні і надійні твердопаливні котли DEFRO у нас Ви зможете придбати за найкращими цінами.

Види цегли
Цегляні будинки зв'язку з високою гігроскопічністю силікатна цегла не використовується в місцях підвищеної вологості. Для будівлі димоходів і перегородок в будинках з цегли кладуть повнотіла цегла, який поступається серед інших видів по теплозахисних властивостях. Виходячи з цього, для зовнішніх стін кращим є пустотіла (ефективний) цегла. Завдяки додатковим верствам з мінераловатних плит, пінопласту і наповнювачів з пористого бетону стіни будинків утеплені, а витрата цегли скорочується на 30 і більше відсотків.
Найбільшого поширення в будівництві житлових будинків отримали глиняний і силікатна цегла стандартним розміром 250х120х65 мм. Товщину стіни підбирають з урахуванням цілої цегли або ж його половини. Кладка в півцеглини відповідає стіні шириною в 120 мм, в цегла - 250 мм.
Цегляна кладка
У будинках з цегли кладка стін проводиться за допомогою сполучних розчинів, до складу яких входять цемент, пісок і вода. Якщо будівництво ведеться в зимовий час, то в розчин необхідно додати вапно і хімічні компоненти. Марки цементу 300, 400, 500 готують у співвідношенні цементу і піску в розчині 1: 3.
Бетономішалка служить місцем приготування розчину кладки. Однак за відсутності даної техніки розчин готують вручну. Для цього з дощок споруджують скриня, дном якого служить металевий лист. Потім лопатою замішують пісок і цемент в потрібних пропорціях до тих пір, поки суміш не придбає однорідний колір. Після цього поступово вливають воду до отримання потрібної консистенції. Розчин готовий. Цегли укладають щільно на розчин. Вертикальні шви також заповнюють будівельною сумішшю.
Ефективна кладка
Укладання цегляного домаДля будівництва великих будинків найчастіше застосовують трехслойную кладку, завдяки якій стіни стають тоншими, а теплотехнічні властивості не втрачаються.
Тришарова захисна конструкція дозволяє зменшити витрату цегли і збільшити теплопередачу за рахунок використання ефективного цегли у внутрішній частині будівлі і облицювального в зовнішній.
Високий показник теплопередачі стіни можливий завдяки застосуванню теплоізоляційних плит потрібної товщини. Плити викладаються між облицюванням і несучою стіною. Частіше за інших застосовують пінополістирол і плити на основі базальтових волокон. Теплозахисні якості 51-сантиметрової утепленої стіни повністю відповідають суцільний цегляній кладці з цегли завтовшки вдвічі більше.


Вентильований повітряний прошарок обов'язково повинна бути між зовнішньою стіною і плитами. Товщина такого прошарку становить 30 мм. Повітряний зазор вимагає знання певної технології, а до того ж зовсім недешеве. Саме через дорожнечу будівельники кладуть утеплювач безпосередньо в цегляну кладку, не залишаючи повітряний зазор. Тришарова кладка здійснюється саману.
Перевага будинків із цегли
Цегла є натуральним і екологічно чистим матеріалом, основою для якого служить глина. Стіни з цегли забезпечують мешканцям свіже повітря і особливий мікроклімат.
Цегла послужить будівельним матеріалом, який допоможе відтворити саме «ваш» будинок. Продумайте проект будинку, його поверховість і розташування кімнат.
Будинки з цегли будують в класичному, строгому, романтичному, сучасному стилях. Різні форми і кольору, фактури цегли дозволяють фантазії втілити найоригінальніші ідеї в життя.

Похожие статьи:

  1. Будинок з цегли - це надійність, респектабельність.
  2. Будинки з цегли вважається одним з найнадійніших і міцних будов
  3. Будинок з цегли - це надійність, респектабельність.
  4. Будинки з цегли залишаються показником добробуту людини