Будинки з цегли вважається одним з найнадійніших і міцних будов

Апрель 8, 2015 – 12:12

Сьогодні перед початком будівництва перед багатьма стоїть складний вибір при виборі будівельних матеріалів через велику великої кількості традиційних і сучасних недорогих матеріалів. Цегла є традиційним матеріалом і більш дорогим, ніж нові будівельні матеріали. Які переваги будівництва будинку з цегли можуть схилити вибір на його користь, незважаючи на його дорожнечу? Розберемося.

В нашем интернет магазине Вы сможете приобрести витамины для собак цена доступная для  человека разным достатком.

Сучасні технології зробили крок далеко вперед. Винаходяться нові будівельні матеріали - міцні, надійні при цьому легкі і теплі. Але ми не забуваємо про традиційні матеріалах, які використовувалися століттями при будівництві. Натуральні матеріали не тільки не втратили своєї актуальності, а й з погіршення екологією стали переважно. Будинки з дерева та цегли безпечні. Сьогодні змінилися технології обробки та виготовлення, але цегла залишився незамінний у будівництві.
Переваги цегельних котеджів і будинків

Перевагою споруди або облицювання будинку цеглою - це гарний зовнішній вигляд будівлі. Завдяки цьому матеріалу, ви можете втілити в реальність самі складні архітектурні проекти будинків із цегли. До послуг будівельників різноманіття стилістичних форм, починаючи від класики і до авангарду. Але, не варто забувати, що це одне з найдорожчих і трудомістких робіт. Але в підсумку ви отримаєте міцний і довговічний будинок, який простоїть набагато довше, ніж дерев'яний котедж або заміський будинок з бруса.

Є певні вимоги до цегляним будинкам, зважаючи великої ваги конструкції. Перш за все, перед будівництвом необхідно вивчити грунт на земельній ділянці. Цегляний будинок найважчий, тому необхідно встановити міцний і грунтовний фундамент, здатний витримати солідну конструкцію. Лише потім можна приступити безпосередньо до вибору проекту або варіанту будівництва будинку з цегли під ключ в Іжевську.

Використовувані матеріали для будівництва

Що ж являє собою, всім відомий цегла? Найпоширеніший цегла - керамічний. Заготовки матеріалу з глини обпалюють при дуже високій температурі, формуючи виріб. Цегла буває повнотіла і пустотіла. Чим більше порожнеч в цеглі, тим краще він буде зберігати тепло. Завдяки натуральним компонентам, природним матеріалам, котеджі з цегли екологічно безпечні. У приміщеннях утворюється сприятливий мікроклімат. Цегли зберігає тепло взимку, в ньому прохолодно влітку.

По обробці поділяється на рядовий цегла (використовуваний для будівництва внутрішніх стін) і лицьову цеглу (для облицювання фасаду будівлі, декоративної кладки і т. Д.). Облицювальна цегла має гладку й рівну лицьову поверхню. Декоративна цегла (застосовують на фасаді і особливо складних ділянках) має глянсову полімерну поверхню, з декоративним полімерним шаром або рельєфну поверхню з імітацією під натуральний «дикий» камінь.

Цеглини також випускаються сьогодні прямокутної і квадратної форми, з заокругленнями або скошеними кутами. До послуг проектувальників велике різноманіття форм, можна вибудувати заміський будинок в будь-якому архітектурному стилі. Зараз цегла - це легке керамічне виріб, який має високий ступінь міцності. На нашому сайті ви можете дізнатися докладніше і про інші види цегли - властивості різних типів цегли.

Завдяки безлічі отворів, цегла має прекрасні теплоізоляційні властивості. Цегляна стіна в 80 сантиметрів теплозбереження буде відповідати дерев'яній стіні товщиною в 2 метри. При цьому цегла самий міцний і довговічний будівельний матеріал. Цегла пожежобезпечний, що не піддається впливу грибків і плісняви, пропускає повітря і абсолютно екологічний і безпечний, в будинку створюється сприятливий мікроклімат.

Похожие статьи:

  1. Будинки з цегли мають досить багато переваг
  2. Будівництво будинків із цегли надійно і міцно
  3. Будинки з цегли залишаються показником добробуту людини