Будинок з цегли - це надійність, респектабельність.

Июнь 19, 2015 – 08:52

Будинок з цегли асоціюється з довговічністю, надійністю, респектабельністю. Багато хто мріє про такий будинок, при цьому не всі можуть собі це дозволити, тому будинок з цегли є самою дорогою технологією будівництва.

Мы предоставляем спектр услуг, одни из которых Отделка и строительство недорого, своим клиентам гарантируем надежность и качественность услуг.

Переваги цегляних будинків:

Природний, екологічний і міцний матеріал - цегла.
Вогнестійкість матеріалу дозволяє прокладати всередині конструкцій димові та вентиляційні канали, встановлювати каміни і печі.
Не схильний до гниття.
Цегляні стіни володіють великою теплоємністю. Навіть у сильну спеку в цегляному будинку прохолодно.

Недоліки:

Висока теплоємність стає в холодну пору року його недоліком - дорожнеча утримання будинку, тому на опалення будинку потрібно досить багато енергії і коштів, а опалювальний сезон на більшій частині Росії триває 7 місяців з жовтня по квітень.
Конструкція цегляного будинку має досить велику вагу, а для нього потрібно більш дорогий фундамент, закладений на всю глибину промерзання грунту.
Цегляний будинок небажано будувати на складних грунтах.
Будівництво цегляного будинку залежить від сезонності.
Висока вартість будівництва.
Тривалий термін будівництва.
Трудомісткість і витратність внутрішньої обробки стін.


Для забезпечення необхідної теплоізоляції цегляні стіни повинні бути досить товстими, що зменшує корисну площу дома.Согласно будівельним нормам, що діють на сьогоднішній день, будівництво будинку тільки з цегли економічно невигідно. Компромісний варіант - комбіноване використання разом з цеглою нових будівельних матеріалів (піноблоків, керамзито-бетонних блоків), або додаткове утеплення фасаду пінополістиролом або мінеральної (базальтової) ватою.

Похожие статьи:

  1. Будинки з цегли мають досить багато переваг
  2. Будинки з цегли - надійність на століття
  3. Будинок з цегли - надія і опора
  4. Будинок з цегли - це споруда преміум класу
  5. Будинки з цегли - довговічність і надійність