Будинок з цегли - унікальний дизайн і стиль

Июнь 23, 2015 – 08:05

Котеджі та особняки з цегли найбільш популярний сьогодні вид житлових будинків. Цегляні будинки найбільш затребувані в будівництві, ніж їх напарники дерев'яні, оскільки вони створюють абсолютне відчуття міцності і довговічності у їх майбутніх власників.

Современный и оригинальный дизайн квартир Одесса от лучших специалистов, которые учтут все ваши требования и пожелания.

Однак, перш ніж, будувати будинок із цегли необхідно звертати увагу на деякі дуже важливі речі.

Насамперед треба ретельно дослідити землю, на якому буде зводитися майбутній будинок. Інакше кажучи, проаналізувати всю територію.
Як правило, основа будь-якого будинку - це фундамент. Дуже важливо, щоб суміш, якою він буде заливатися повинна бути міцною і ні в якому разі не реагувати надалі ні на які впливу із зовні.

Всі інші частини будинку - стіни і дах треба закласти так, щоб на життя в ньому не доводилося скаржитися нікому з мешканців, і ніякі недоліки не були б яскраво вираженими.

Види цегли, що застосовується у зведенні відповідних будинків, існує два:

Білий силікатна
Червоний керамічний

Найбільш популярним є другий вид. Кераміку по праву можна вважати одним з кращих компонентів, які підходять саме до даного типу будівництва.

Це тому, що обидва види завжди утримають вологу, не пропускаючи в будинок вогкість, що протистоїть виникненню статевих грибків. Грибки - настільки неприємне явище, що від них можна навіть не завжди позбутися. Тому перш ніж вибирати ту або іншу обробку, важливо це врахувати.


Але в протиріччя цього достоїнству з'являється один з основних недоліків цегляного матеріалу: погано пропускає тепло. Стіни виявляються настільки міцними, що якщо в такому будинку, наприклад, пічне опалення, то він буде однозначно погано протоплюється. До речі, обидва види можна цілком поєднувати, разом вони будуть виглядати навіть ефектно і гармонійно.

Дерев'яні будинки навпаки, нагріваються швидше і краще, знову ж таки, дивлячись як їх топити.

Іншими словами, коли зберетеся будувати будинок, врахуйте всі можливі плюси і мінуси забезпечення в ньому життя без проблем.

Після того, як стіни вже побудовані, переходимо до однієї з найголовніших частин - даху. Вона може бути зроблена як з сайдингу (популярний вид покриття), так і зі звичного шиферу. Ще один не менш популярний матеріал - черепиця або металочерепиця. Вони стали більш затребуваними, до шиферу сьогодні ставляться вже не так серйозно. З усіх перерахованих вище їх можна назвати найміцнішими.

Похожие статьи:

  1. Проект цегляного будинку з Мансардою
  2. Будинок з цегли - це споруда преміум класу
  3. Будуємо котедж - правильний вибір матеріалу
  4. Будинки з цегли - довговічність і надійність