Етапи будівництва

Ноябрь 27, 2014 – 14:20

На нашем сайте предоставлена информация про услуги пластической хирургии , так же вы можете связаться с нашими специалистами, которые вам дадут дополнительную информацию и проконсультируют.

Технологія будівництва цегляних будинків є однією з найстаріших технологій, і застосовується вона і по сьогоднішній день. Та й взагалі будинку з цегли дуже популярні в Росії, і в нашому краї зокрема. Найчастіше, внутрішня частина стіни виконана з забутовочного цегли, а зовнішня з облицювальної. Між ними знаходиться зазор і шар утеплювача. Розглянемо цю технологію більш детально.

Є всього кілька причин, чому сьогодні деякі воліють будинку з цегли:

Традиції. Мій дід і батько так будував, значить - і я буду робити будинок з цегли.

Недовіра до нових технологій. Не всі люди довіряють інновацій в будівельному світі, і воліють використовувати те, що вже випробувано.

Будинок з цегли, через свою популярності, можна легко продати. Але варто враховувати, що якщо цегляний будинок побудований якісно, то він буде занадто дорого коштувати, щоб продати його з вигодою.

Екологічна безпека матеріалу, і будинку в цілому.

Але також варто виділити явні недоліки технології зведення будинків їх цегли:

Будувати з цегли - дорого. Сам матеріал вже не такий дешевий як раніше, а якщо поставитися до питання зведення будинків з усією строгістю, тобто враховувати сейсмічність регіону, то вартість буде ще вище.

Стіни будинків із цегли занадто товсті. Якщо будувати якісно, то це як мінімум 42 сантиметри з утеплювачем (5 см) і самої кладкою в півтора цегли (37 см). А за рахунок цього і площа внутрішнього простору будинку буде меншою.

Зовнішній вигляд будинків із цегли починає втрачати свою привабливість через 5-10 років, залежно від якості вибраного матеріалу. Після цього почнуть з'являтися відколи й тріщини, які зіпсують вигляд будинку.

Складність технології. Якщо ви хочете щоб Ваш будинок послужив десятки років і залишився таким же комфортабельним і красивим як спочатку, потрібно буде багато часу витратити на питання вивчення технології. Як приклад можна навести те, що в більшості випадків цегляні двоповерхові будинки зводяться без монолітних сердечників і колон. А це суперечить будівельним нормам, наприклад такий - «Стіни по верху повинні мати обв'язувальний залізобетонний пояс, пов'язаний з вертикальними залізобетонними сердечниками» (СНиП II-7-81 * від 20.05.2011, розділ 6.14, пункт 13). Також потрібно знати відстань між арматурними сітками, правила армування антисейсмічних поясів і перемичок, та інше. Вдобавок потрібно враховувати особливості регіону, тобто якщо в Краснодарському краї сейсмічність 7-9 балів, то правила будівництва в Москві не підійдуть для цього краю.

На жаль, далеко не кожна будівельна компанія, не кажучи вже про приватні бригадах, знає і дотримується ці норми. Так що, якщо ви хочете звести будинок з цегли, то вам потрібно ознайомитися з правилами, які описані у відповідних документах: «СНиП II-22-81 * кам'яних і армокам'яних конструкцій» та «СНиП II-7-81 * Будівництво в сейсмічних районах ».

Вдобавок необхідно приділити особливу увагу паропроникності утеплювача, і якщо вона не буде правильною, то утеплена стіна буде накопичувати в собі конденсат. А при негативних температурах це може запросто призвести до швидкого її руйнування.

Ці правила і нюанси відносяться не тільки до будівництва будинків з цегли, але й до будь-якої іншої технології із застосуванням кладочного матеріалу.

Похожие статьи:

  1. Будинки та котеджі з цегли
  2. Будинок з цегли - надія і опора
  3. Будівництво будинків із цегли
  4. Будинок з цегли довговічний
  5. Будинки 2 поверху з гаражем