Етапи будівництва

Октябрь 30, 2014 – 22:26

Будувати без проекту - це шанс отримати проблеми при будівництві. Будувати без проекту - непрофесійно.

Наша строительная компания СТРОЙРЕСУРС предлагает своим клиентам -  профессиональная укладка тротуарной плитки Харьков , наши специалисты гарантируют качественно выполненную работу любой сложности, по доступным ценам.

З архітектурного проектування починається будівництво будь-якого будинку. Будівництво котеджу по грамотному проекту оптимізує витрати, економить матеріали і передбачає безліч деталей, які необхідні для майбутнього проживання в ньому. Проект передбачає розташування будинку на ділянці, його ескіз, поверховість, кількість кімнат, а також план приміщень та монтаж інженерних систем.

Проект пов'язує побажання замовника по майбутньому будинку з нормами будівництва та ГОСТами.

Ми пропонуємо типові та розробку індивідуальних проектів на будь-який смак і бюджет.

Типовий проект - це передбачувані витрати, терміни і відомий результат у вигляді вже побудованих будинків.

Індивідуальний проект - це ваші побажання, втілені нашим архітектором в будинок, про який ви мріяли ...

Від архітектурного вигляду до призначень приміщень-це буде особливий будинок, не схожий на інших-ексклюзивний.

Наш архітектор розпитає про ваш спосіб життя, уподобання, побажаннях і навіть режимі дня і запропонує вам проект житла, в якому буде комфортно жити не тільки вам, але і всім членам вашої родини. Він продумає необхідну кількість ванних та туалетних кімнат, спалень і кабінетів, місця для прийому гостей і відпочинку. Будинок, створений тільки для вас-хіба не про це ви мріяли більшу частину свого життя?

Зміни в типовий проект. А що робити, якщо ви не можете дозволити побудувати собі житло за індивідуальним проектом, але і подані нами типові варіанти вас не влаштовують? Ось тут ми і йдемо на компроміс - вносимо зміни (якщо це технічно можливо) в типовий зразок. Це буде не так дорого, як спеціально розроблений під вас проект, але при цьому здійсняться деякі ваші побажання і будинок придбає індивідуальні риси.

Похожие статьи:

  1. Поради по роботі з гіпсокартоном
  2. Будинок з поромакса або цегли
  3. Як вибрати мед і правильно зберігати
  4. Як оновити дизайн кімнати ефективно