Цегла - кращий матеріал для заміського будинку

Июнь 12, 2015 – 09:10

Цегла є найстародавнішим будівельним матеріалом у всьому світі. За даними дослідників його почали використовувати в стародавньому Єгипті близько 7000 років тому. Форма цегли була найрізноманітнішою. У Стародавньому Римі, наприклад, цеглу були не тільки квадратними, але трикутними і навіть круглими! А цегла стандартної форми з'явився в Англії в 16 столітті.

Компанія САН пропонує своїм клієнтам ЖК Надсонов який знаходиться в курортній зоні містечка Ірпінь. Купити квартиру Ви зможете за найкращими цінами.

Що таке цегла, його властивості та переваги в заміському будівництві
Цегла -це один з найнадійніших будівельних матеріалів, який за рахунок своєї міцності і надійності використовується в сучасному заміському будівництві із застосуванням сучасних технологічних ідей. Найпопулярніший цегла-керамічний. Його отримують шляхом випалу під високою температурою, попередньо виготовивши з глини, води і деревної тирси.
Цегляні будинки володіють здоровим і комфортним мікрокліматом, що пояснюється підвищеним інтересом до них. Наприклад в Європі шість будинків з десяти будуються з цегли. За екологічності цегла займає друге місце після дерева. Через це їм приділяють велику увагу. Наприклад, у Європі шість будинків з десяти будуються з цегли.
Переваги цегли

Екологічність - цегла складається з натуральних матеріалів, таких як глина, пісок і вапно.
Пожаробезопасность - цегла є вогнестійким матеріалом. Це дуже важливий фактор, який підвищує шанси збереження вашого будинку при пожежі. Навіть якщо станеться пожежа, стіни, зроблені з цегли, залишаться в повному порядку.
Шумоізоляція - цегла є одним з кращих шумоізоляційних матеріалів у порівнянні з деревом або залізобетонними панелями.
Надійність і довговічність - ні для кого не секрет, що цегляні будинки служать дуже довго, близько 100 років і більше. Цегла дуже міцний матеріал, він не сприйнятливий до сильних морозів і вологи, загалом до всіх зовнішніх природних факторів.

Види цегли і їх призначення в будівництві будинків

За своїм складом і способом виготовлення цеглини бувають: силікатними, керамічними та гіперпресованої, шамотнимі і клінкерними.
Керамічна цегла

Керамічна цегла - складається із суміші різних видів глини з подальшим випалюванням. Є найдовговічнішим у світі. Застосовується, починаючи з фундаменту, закінчуючи зовнішньою облицюванням стін. Підрозділяється цегла на рядовий, лицьовий і спеціальний.
Клінкерна цегла

Клінкерна цегла - виготовляється із спеціального виду глини. При випалюванні такі цеглини отримують різні відтінки. Його головні властивості - це довговічність, морозостійкість і висока міцність.
Силікатна цегла

Силікатна цегла - складається з суміші піску та вапна, екологічно чистої натуральної сировини. Є найпоширенішим через свою низьку ціну. Цей різновид цегли має зниженою жаростойкостью і вологостійкість. Вони важкі і при цьому досить крихкі. Використовуються для будівництва стін і перегородок. Не підходять для фундаменту, труб, печей і камінів.
Шамотна цегла

Шамотна цегла - складається з глини і різних порошкових добавок, завдяки чому набуває вогнетривкі властивості.

За призначенням цеглу бувають рядовими, лицьовими, клінкерними, шамотнимі.

Рядовий цегла застосовується для внутрішньої і зовнішньої кладки, витримує високі навантаження десятки років.

Лицьова цегла призначений для прикраси і захисту стін будівлі, як від механічних, так і погодних впливів. Головними властивостями є морозостійкість і вологостійкість.


Вогнетривка (шамотна) цегла використовується при кладці внутрішніх стін труб, камінів і печей. Мають огнеупорностью і міцністю.

За розміром цеглини поділяються на: одинарні, полуторні, подвійні, великоформатні.

Полуторний цегла (довжина - 250, ширина - 120, висота - 88 мм)

Подвійна цегла (довжина - 250, ширина - 120, а висота 103 мм) - це цегла збільшеного розміру з пористою структурою. Вони легкі й економічні, дозволяють поліпшити зчеплення і прискорити швидкість кладки. Застосовуються при будівництві зовнішніх стін.

Великоформатний цегла (довжина - 380, ширина -250, висота - 219)

У наш час нарівні з будівництвом будинків з газобетону дуже популярно будівництво будинків з великоформатної цегли. Він володіє всіма якостями звичайного цегли, але, завдяки своїм розмірам, набагато краще зберігає тепло і збільшує швидкість кладки. Так само великоформатний цегла володіє більшою шумоізоляцією.

Підводячи підсумки можна сказати, що цегла є одним з найбільш довговічних і надійних будматеріалів. Довгі роки він широко використовується в будівництві і вже встиг зарекомендувати себе. Для важких цегляних будинків ми рекомендуємо використовувати монолітний залізобетонний фундамент, при такій комбінації ваш будинок буде стояти більше ста років!

Похожие статьи:

  1. Етапи будівництва заміського будинку
  2. Етапи будівництва цегельного заміського будинку
  3. Цегляні печі для заміських будинків.
  4. Вибираємо вхідні двері для заміського будинку