Цегла найпопулярнішим матеріал для будівництва стін будинків

Апрель 7, 2015 – 14:10

Найпопулярнішим матеріалом для будівництва стін будинків, безсумнівно, є цегла. Це не дивно, адже він відрізняється міцністю, надійністю, довговічністю. Будівництво будинків із цегли до того ж має цілком прийнятну ціну.

Оформить справки из туберкулезного диспансера, дополнительная информация на http://expressmed.spb.ru/articles/spravka_tub_dispancer.html, мы гарантируем надежность и качественность услуг.

Перед будівництвом цегляного будинку потрібно визначити, скільки часу в ньому буде проводитися. Якщо мова йде про невеликому будиночку, який буде використовуватися в якості дачі по вихідних днях тижня, то доцільніше зведення в півцеглини. Така кладка достатня для того, щоб захистити відпочиваючих від зовнішнього середовища і в той же час забезпечити затишок і комфортне перебування в житло.

Якщо власники збираються перебувати в ньому частіше або досить тривалий час протягом усього року, краще звести стіни товщиною в цеглу. Крім того, для обігріву в холодну пору року краще передбачити камін або піч.


Якщо будівництво будинків з цегли здійснюється для постійного проживання в ньому, ставити стіни товщиною в одну цеглину економічно невигідно. Справа в тому, що для збереження тепла в приміщенні можна використовувати інші прийоми і не вдаватися до потовщення стін (що в подальшому може призвести до вимушеного посилення фундаменту і зайвої витрати грошових коштів). «Колодцевая кладка» дозволить утеплити стіни і не вийти за рамки запланованого бюджету. Суть її полягає в заповненні простору між внутрішнім і зовнішнім рядом цеглин утеплювачем. У їх якості може послужити пінобетон, базальтові плити, керамзит, розчин цементу з додаванням в нього тирси або інших матеріалів.

В іншому варіанті для утеплення стін під час будівництва будинків з цегли можна залишати внутрішні замкнуті ніші в 5-8 сантиметрів. Вони надалі теж заповнюються утеплювачами. Дуже добре підійдуть нові технології з утеплення стін, стель, мансард, перегородок ековатою. Мало кому відомий спосіб утеплення стін шляхом збільшення кладки швів. При цьому використовують теплі розчини та штукатурки для цегли. Крім усього перерахованого вище зараз широко використовується обробка внутрішніх і зовнішніх стін сайдингом, за допомогою утеплювача, який ідеальний і для обробки старих будов.

Будівництво будинків із цегли, спроектованих і зведених нашою компанією, буде розумним інвестуванням в ваше майбутнє. Побудований будинок стає надійним і затишним вогнищем для всієї родини.

Похожие статьи:

  1. Цегла - кращий матеріал для заміського будинку
  2. Цегла для облицювання та будівництва будинку
  3. Природні матеріали для будівництва будинку.