Цегляні будинки, будівництво будинків з оциліндрованих колод: міцність будматеріалу

Июнь 4, 2015 – 19:19

Вибираючи будівельний матеріал для створення власного заміського житла, необхідно свою увагу звертати на безліч факторів. І одним з найважливіших можна відзначити міцність представленого варіанту. Адже саме від нього залежить, наскільки довговічним і приємним для використання буде житло.

На сайте нашего магазина http://e-matras.ua/detskie-tovary/detskaya-mebel/krovatki-novorozhdennyh.html Вы сможете заказать и купить кроватку для новорожденных по самым выгодным ценам.

Багато хто напевно відразу скажуть, що тільки цегляні будинки вважати можна по-справжньому стійкими, адже сам матеріал протягом довгих років використовувався в житловому будівництві. Він напевно встиг довести доцільність свого застосування в даній сфері. Але на даний момент є не менше стоять варіанти. які неодмінно необхідно взяти на озброєння тим, хто вирішив створити відмінної якості котедж, який здатний буде простояти не один десяток років. І в першу чергу слід відзначити такий матеріал, як оциліндрованої колоди. Зараз воно використовується в процесі будівництва житлових будов дуже часто.

Експлуатаційні характеристики даного варіанту дуже високі, зокрема це стосується і стійкості його до зовнішніх впливів. Адже якщо раніше дерево було схильне впливів з боку навколишнього середовища, то зараз про це не варто хвилюватися, так як обробка цього матеріалу спеціальними складами зробила його несприйнятливим до багатьом факторам. В даному випадку можна сказати і про зовнішні впливи, і про руйнівні впливи критичних температур. Тому термін використання будівель з колоди надзвичайно довгий. Чому і будівництво будинків з оциліндрованих колод багато хто вважає дуже вигідним заходом.

Аналогічно можна сказати і про клеєного бруса. Цей будматеріал теж так само виконується з натуральної сировини - хвойної деревини. У більшості випадків популярністю користуються такі породи, як кедр, ялина, модрина, а також сосна. Ці дерева збирають у зимову пору, коли сокорух уповільнено, а в деревині знаходиться найменша кількість вологи. До того ж сам брус складають з декількох оброблених заздалегідь ламелей, які склеюють за допомогою високоякісних клейових складів. У підсумку він виходить настільки міцним, що зруйнувати його не вийде навіть спеціально. Адже він стає дуже стійким не тільки до впливів навколишнього середовища. Він не піддасться механічних пошкоджень, він також досить міцний на вигин. Як відомо, довговічність подібних котеджів разюча, термін і використання може досягати вісімдесяти, а то й більше років.


Тому клієнти, які шукають тільки високоякісні житла, напевно повинні віддати свою перевагу даними осель. Вони стануть для них надзвичайно вигідним вкладенням матеріальних засобів, а також оптимальним місцем для проживання. До того ж вони можуть приємно здивувати варіативністю стилів, в яких вони можуть бути представлені. І якщо раніше дерев'яні житла могли бути виконані тільки в стилі «російська хата» або «терем», то зараз побудувати будинок можна і в зовсім сучасному стилі, як наприклад, «техно», «хай-тек» і т.п. Важливо тільки щоб проекти будинків з клеєного бруса створювалися істинними професіоналами, які порадять клієнтові тільки найвигідніші в його випадку рішення. Так створюються самі комфортабельні і красиві будівлі, які будуть повністю відображати смаки і переваги кожного замовника.

Похожие статьи:

  1. Будівництво будинків вже перевірених стандартів і матеріалів
  2. Цегляні будинки є одними з найбільш доступних і зручних видів житла
  3. Будівництво будинків із цегли - класичного матеріалу
  4. Газобетонні стінові блоки: особливості, переваги і недоліки будматеріалу
  5. З чого починати будівництво будинку або котеджу и подоконник искусственный камень