Цегляні будинки є одними з найбільш доступних і зручних видів житла

Июнь 4, 2015 – 19:35

У багатьох містах, поряд з багатоквартирними будинками, все частіше будуються приватні цегляні будинки. Можливо, комусь здається, що цегляні будинки - примха власників, виставлення на показ свого високого доходу.


Дійсно, якийсь час цегляні будинки обходилися дуже дорого, їх було важко утримувати, ще важче будувати і опалювати, зате вони дуже красиво виглядали і притягували увагу. Зараз же все інакше.

В даний час випускається, так званий, тепла цегла, або надефективну цегла, а значить, опалювати приміщення стало легше і дешевше, адже така цегла не дає тепла йти з приміщення. Була розроблена ціла технологія будівництва будинків з цегли, загалом, їх навчилися будувати швидко і легко. І ось цегляні будинки з'являються один за іншим.

Технологія їх будівництва досить проста, можливо, саме тому їх воліють багатьом іншим, адже, як відомо, коротка дорога - знайома дорога.

Отже, все починається з фундаменту. По суті, фундамент - це найважливіша частина будинку. Перш ніж закладати фундамент, потрібно визначитися з місцем для дому, а потім підготувати саму місцевість.

Ще дуже важливий момент. Перш ніж закладати фундамент, потрібно спроектувати будинок, інакше потім може виявитися, що потрібно або переробляти фундамент, або відмовлятися від своєї мрії і будувати будинок такий, як вийде, а не такий, як хочеться.

Як тільки проект будинку готовий, підготовлено і місце для будинку, можна приступати до самого фундаменту.Фундамент будинку Фундамент повинен бути заглибленим, інакше він не витримає величезної ваги будинку. У цьому плані цегельні будинки сильно поступаються дерев'яним, адже для будь-якого дерев'яного будинку підійде полегшений фундамент.

Якщо необхідно, щоб споруда була довговічним, і в ньому могло прожити все життя не одне покоління, то на фундамент не можна шкодувати коштів. Зазвичай, витрати на фундамент складають приблизно 25% від всієї собівартості споруди. При закладці фундаменту обов'язково потрібна консультація з фахівцями.

Тепер, коли фундамент закладений, слід пам'ятати, що відразу починати будувати будинок після заливки фундаменту ні в якому разі не можна. Навіть якщо фундамент правильно розрахований, то заради безпеки треба почекати, поки фундамент затвердіє. Зазвичай, на це йде від одного до трьох місяців.


Якщо фундамент готовий і простояв кілька місяців, можна сміливо починати будувати будинок. Зазвичай, для будівництва будинків використовуються або пустотілі, або повнотілі цеглини. Обидва вони червоного кольору, але кожен з них має різноманітні властивості, а значить, і використовуються ці види цегли по-різному. Повнотіла цегла знаходить застосування в конструкціях, де потрібна дуже велика міцність, тоді як саман застосовується там, де потрібна хороша теплоізоляція. Тому, з саману варто робити стіни будинків, адже так вони вийдуть тепліше.

Будинок з кірпічаУ цегляних будинків дуже багато плюсів. Поряд з міцністю і надійністю вони мають гарний зовнішній вигляд, пожароустойчиви і морозостійкі. Однак, як і у будинків з будь-якого матеріалу, у цегляних будинків є ряд не дуже хороших якостей. Багато з них залишаються непомітними в порівнянні з плюсами, але на одному слід загострити увагу.

Після того, як будівництво будинку буде закінчено, необхідно буде перейти до внутрішнього оздоблення. І ось тут виникне проблема: внутрішня частина будинку доведеться ретельно обробити і поштукатурити. Та й зовні будинок не матиме красивого зовнішнього вигляду, якщо його нічим не облицювати. Матеріалів, якими можна облицювати зовнішню частину будинку, дуже багато, так що можна вибрати той матеріал, який припаде до душі більше, ніж інші.

В цілому, цегляні будинки є одними з найбільш доступних і зручних видів житла, з кожним днем отримуючи визнання багатьох людей по всьому світу.

Похожие статьи:

  1. Цегляні будинки найкрасивіші і надійні
  2. Цегляні будинки з мансардою - типовий проект
  3. Цегляний будинок або чому люблять будувати котеджі з цегли.
  4. Цегляні будинки найбільш міцні та довговічні