Цегляні Будинки Проекти Ціни

У масштабних проектах Підмосков'я зосереджені кращі пропозиції за ціною

Декабрь 12, 2014 – 04:35

Будинок з цегли 85,6 кв.м

Практично у всіх містах ближнього Підмосков'я сьогодні ведеться активне будівництво.Символом часу стали підйомні крани та корпусу нових будинків: вони видно повсюдно.

 

Але якщо в одних містах будуються тільки штучні будинку, то в інших реалізуються масштабні проекти, пише журнал www.metrinfo. ru у статті «5 підмосковних міст з наймасштабнішими проектами новобудов.Привертають інфраструктурою, ціною і єдиним стилем забудови. Заїжджай і живи! »

 

Красногорськ на сьогодні є одним з лідерів серед регіонів Підмосков'я за обсягами житла, що зводиться.Найбільший проект - мікрорайон «Павшінская заплава», загальна площа цього проекту становить понад 1, 375 млн кв.м СЕРЕДНЯ ціна реалізації житла - 61 63 tиs. Рубі. за квадратний метр

 

В Balashihe в Shtitnikovo stroitelystvo vedetsya з Території 15, 7 га, Загальні Кабелі ploshtady проект sostavlyaet способами tиs 240.кв. м. Майже всі корпуси добудовані і знаходяться на заселенні. Для продажу представлені 1-3-кімнатні квартири, ціна по району в середньому -76, 4 тис.руб. за кв. м. Територія забудови «1 Травня» становить 38, 5 га, загальна площа споруджуваного житла перевищує 200 тис.кв. м. Є обширна інфраструктура.

 

Зводяться будинки - панельні, серій П-44К і П-44Т, а також монолітно- цегляні за індивідуальними проектами. Більшість корпусів вже заселене. Середня ціна по району - 72, 4 тис.руб. за кв. м. У «Сакраменто» на території в 30 га розташуються 114 двох-, трьох - і чотириповерхових з мансардою житлових будинків на 8-40 квартир.Перша черга проекту вже завершена, здача II черги планується в кінці нинішнього року.Район вважається самим «економним» в місті, середня ціна складає 51 тис.край. К.В.. м.

 

в південній буксирі, один з mikrorajonov поїзді, восени минулого року було завершено будівництво шести 17-поверхових панельних будинків популярним Серій P44K, П44Т і РД-сімнадцятийСьогодні у продажу є 1-3-кімнатні квартири, середня ціна по району - 65, 9 тис.край. К.В.. м, пишете журнал WWW. metrinfo. RU.

Источник: dyadyaborya.livejournal.com

Возможно, вам понравится:

Проекти будинків на два господаря
Проекти будинків на два господаря

Продаж 1-кімнатної квартири в Новосибірську, вул. Дусі Ковальчук, Заельцовский район - NGS.NOVOSTI
Поверх: 5-й Поверх: 12 Матеріал: Камінь. Місце розташування: Покращений-план.Планування: Кімнати ізольовані. Санвузол: Роздільний. Лоджія: 1 лоджія. Телефон: Є можливість встановити. Форма власності: Приватна.


Похожие статьи:

  1. Цегляна Піч для Будинки Проекти
  2. Цегляні Дачні Будинки Проекти Фото
  3. Цегляний Будинок Проект 6Х6
  4. Цегляні Будинки Проекти