Зарубіжні проекти будинків - європейська грунтовність, раціональність і комфорт

Январь 24, 2015 – 19:55

 
Готові проекти будинків

 

Проекти будівель

 
Стиль і архітектурний вигляд європейського заміського будинку пізнаваний з першого погляду.Підкреслена скромність і мінімалізм зовнішніх форм приховує за собою максимально повне наповнення внутрішнього простору будинку корисними і необхідними для членів сім'ї площами та приміщеннями.Проекти заміських будинків європейської школи пропонують велику житлову площу, економічність в будівництві, раціональне використання технічного простору будинку.Незважаючи на простоту і лаконічність зовнішніх форм, проекти зарубіжних будинків повністю відповідають поняттю "заміський котедж".Європейський шарм у поєднанні з високим рівнем стандартів життя за містом, прийнятих в Європі та реалізованих в плануваннях проектів європейських будинків, - ось що приваблює замовників у проектах даної серії.Всі євро Проекти будинок і котеджі розраховані Таким чином, щоб заощадити електрику і Teplo, підходить використання кожен квадратний метр корисної площі.У цьому якраз і полягають основні переваги зарубіжних проектів будинків, які у великій різноманітності представлені в інтернет-магазині проектів будинків компанії ПАРФЕНОН.

 

Проекти будинків 1 - 15 з 494

1 2 3 4 травень | »| кінець  
1 2 3 4 травень | »| кінець  
днів
 
 
Останні проекти будинків
 
Нові проекти будинків
 
 
Проект місяці
 

Визначення площ

Розрізняють чотири типи площ, характерних для кожного з проектованих будинків:  

Площа забудови - це площа, обмежена зовнішнім контуром будинку на рівні першого поверху; це практично площа, яку представляє проекція будинку на кресленні проекту благоустрою земельної ділянки.

 

Загальна площа - це площа всіх поверхів будинку в зовнішньому контурі стін і всіх елементів, що виходять за межі кубатури даного об'єкта, т.е. тераси, зовнішні сходи, балкони, склепінні галереї, спускні доріжки до гаражів і т.п.

 

Источник: parthenon-house.ru

Возможно, вам понравится:

ПІЧ КАМИН ДЛЯ ДАЧІ
ПІЧ КАМИН ДЛЯ ДАЧІ

Продаж 1-кімнатної квартири в Новосибірську, вул. Дусі Ковальчук, Заельцовский район - NGS.NOVOSTI
Поверх: 5-й Поверх: 12 Матеріал: Камінь. Місце розташування: Покращений-план.Планування: Кімнати ізольовані. Санвузол: Роздільний. Лоджія: 1 лоджія. Телефон: Є можливість встановити. Форма власності: Приватна.

Похожие статьи:

  1. Цегляні Будинки Проекти
  2. Цегляна Піч для Будинки Проекти
  3. Цегляні Будинки Проекти Ціни