Будівництво печей

Ноябрь 22, 2014 – 02:51

Будівництво печей масою не більше 750 кг дозволяється на підлозі за умови, що він досить міцний і дошки при ходінні не прогинаються.Але краще здійснювати будівництво печей на окремому для них фундаменті.

 

З цих же матеріалів будують фундаменти під димові труби.
Розміри фундаментів в плані ширше підстави печі мінімум на 5 см в усі сторони.
За розміром фундаменту викопують яму, глибина якої залежить від щільності грунту.При досить міцному грунті її глибина може бути від 0, 2 до 0, 5 м.  
Дно ями вирівнюють за рівнем, а якщо грунт слабкий, то його ущільнюють важкої трамбуванням.Тільки після цього приступають до кладки.

   

Для економії цементу застосовують складні або змішані розчини.Під фундаменти їх складають у співвідношенні 1:2:8 або 1:1:9, тобто на одну частину цементу беруть від однієї до двох частин вапняного тіста і вісім чи дев'ять частин піску.Міцність розчину визначають його маркою на стиск. У пічних роботах застосовують розчини не надто високих марок - від 10 до 25 кгс/см2.

 

Будівництво фундаменту печей ведуть так. Особові (зовнішні) сторони фундаменту викладають на густому розчині, з ретельною перев'язкою швів.Всередину цієї кладки наливають рідкий розчин-пирскаючи, укладають в нього суцільним шаром камені різних розмірів і заливають їх також пирскаючи.Можна всю кладку вести на густому розчині з ретельним дотриманням перев'язки швів.

 

Кладка з цегли простіше, з бутового каменю - складніше.Камені підбирають однакової товщини, але розмір може бути різний. Це дає можливість виконувати більш міцну кладку з кращого перев'язкою швів.

 

На міцність кладки впливає також постелістого каменів, тобто вони повинні бути якомога рівніше.Тому деякі камені доводиться обколювати, видаляючи слабо тримаються місця.У процесі кладки нерівності між каменями заповнюють відколотий частинами.
Укладаються камені необхідно осаджувати, завдаючи по них удари важким молотком або іншим предметом масою від 1, 5 до 2 кг.

 

Щоб домогтися гарної перев'язки каменів між собою, їх чергують ложками і стусанами.
Кладку можна виконувати по шнуру, в опалубці або між стінками виритої ями.
Кладка фундаменту закінчується нижче рівня чистої підлоги на 140-150 мм, тобто на два ряди цегляної кладки.

Источник: www.kaminproekt.ru

Возможно, вам понравится:

ПІЧ КАМИН ДЛЯ ДАЧІ
ПІЧ КАМИН ДЛЯ ДАЧІ

У Росії з'явився свій клінкер * - Комсомольська правда
Крім того, у висотному будівництві в Росії клінкеру стали використання TOZE всього кілька років тому, коли otečestvennyh zastrojŝikov poâvilis ПЕРШІ євро заводи з КОНСТРУКТОР панельних будинків... "Для нас це не просто цікавий інноваційний проект, а й серйозні довгострокові..

У Росії з'явиться свій клінкер, раніше завозиться лише з Європи - Нові Ділові Вести
Тепер всі регіони країни, включаючи волгоградський, можуть забезпечуватися клінкером в рідних російських пенатах - Чебоксарах.Саме там в серпні відкривається перший в країні завод з виробництва високоміцної облицювальної клінкерної плитки, бруківки та цегли с..


Похожие статьи:

  1. Цегляний Заміський Будинок Проект
  2. Цегляні Дачні Будинки Проекти Фото
  3. Цегляний Будинок Проект
  4. Цегляні Будинки Проекти