Цегляний будинок - будівля на століття

Апрель 27, 2015 – 23:00

Напевно, у кожної людини настає такий час, коли він, втомившись від міської суєти і шуму, починає думати про свій будинок за містом, в оточенні природи, і про спокійне життя в тиші і неспішності. І тут, як правило, виникає питання - купувати, чи будувати? Комусь простіше купити вже готовий будинок, оскільки не потрібно чекати, коли він буде відбудований, оброблений і готовий до заселення. Але більшість все ж, хочуть саме «свій» будинок, відбудований з урахуванням усіх побажань і примх.

Спеціалісти компанії Проектно Консалтинговая Група, надають спектр послуг з оцінки нерухомості в Києві та області по вигідним цінам

Технологій зведення заміських та житлових будинків різного типу сьогодні існує досить багато. Але більша частина російських споживачів як і раніше віддає перевагу традиційним варіантам і матеріалами, наприклад, цегли й натуральному дереву. Будівництво котеджів з цегли на сьогоднішній день дуже популярно. Даний метод є класичним, перевіреним століттями. Кам'яні будинки дуже довговічні, оскільки, на відміну від дерева, вони практично не реагують на погодні умови і не руйнуються під їх впливом.
Переваги і недоліки цегли

Цегла протягом багатьох десятиліть залишається, напевно, найпопулярнішим матеріалом для будівництва будинків з усіх представлених на ринку. Адже зведений з нього будинок має масу позитивних якостей і достоїнств:


Дуже висока міцність.
Пожежобезпечність, оскільки цегла має високий показник вогнестійкості.
Довговічність будови, адже воно може простояти понад століття, не вимагаючи серйозного ремонту
Будинок з цегли не схильний пошкоджень, що викликаються впливом зовнішніх кліматичних і біологічних факторів, а тому може стати справжнім фамільним маєтком, переданим у спадок багатьом поколінням родини.

Але не потрібно забувати, що будь-який матеріал, навіть з самим великим переліком плюсів, має і свої мінуси, і цегла, в даному питанні, не виняток. Будівництво котеджів з цегли процес дуже складний і трудомісткий. Цегла - матеріал, що володіє солідною вагою, а тому для будинків з даного матеріалу необхідний максимально міцний фундамент, а це призводить до того, що ціна будівництва збільшується, особливо якщо порівнювати з вартістю зведення дерев'яних будинків. Фундамент цегляного котеджу повинен бути потужним, глибина його закладення повинна бути нижче рівня грунту, промерзаючого в зимовий час. У середньому, поземних частина фундаменту такого будинку становить від 1,5 до 3,5 метрів. При визначенні глуби слід врахувати і висоту залягання грунтових вод, тип самого ґрунту, а так само розміри і вага возводимой конструкції.

Теплопровідність цегли має високі показники, а тому стіни повинні бути товстими і додатково утепленими. Такий будинок має високу інерційність температури, тобто, при включенні опалювання приміщення будуть довго прогріватися, а після цього - повільно остигати. Тому, після прогрівання будинку, найкраще підтримувати в ньому потрібну температуру.

Ще один недоліком можна назвати те, що вологість усередині цегляних будинків зазвичай вище, ніж в інших. А сума витрат на будівництво котеджів з цегли буде, як мінімум, вдвічі вища, ніж на зведення дерев'яного будинку. Але більшість сучасних споживачів - люди практичні, а тому цінують всі достоїнства даного матеріалу, всі його позитивні риси, і для будівництва «свого» будинку вибирають саме цегла, виправляючи всі наявні недоліки новими сучасними матеріалами, вибір яких на ринку дуже різноманітний. Для більшості сімей в нашій країні цегляний будинок стає так званої «мрією», втіленої в камені.

Похожие статьи:

  1. Цегляний будинок. Переваги і недоліки
  2. Цегляний Будинок 10Х10 Проект
  3. Цегляний будинок з верандою Проекти
  4. Будинки з цегли - надійність на століття
  5. Цегляний будинок з великим гаражем