Проекти

Октябрь 22, 2014 – 18:05

Замовляючи проекти будинків і котеджів в Самарі, багато клієнтів віддають перевагу цегельним будівлям. І дійсно, переваг у цегли чимало. Котеджі, побудовані з цього матеріалу, відрізняються високою міцністю, функціональністю і довговічністю. До того ж, такі заміські будинки виглядають дуже привабливо. Сучасні архітектори виконують проекти цегляних будинків, різних і за площею, і за стилем.

Наш интернет магазин ТерраОрганика предлагает вашему вниманию Диетические продукты купить у нас можно по доступным ценам. Сделайте выбор в пользу своего здоровья.

Будівництво котеджів в Самарі розвивається дуже швидкими темпами. Сьогодні в нашому місті можна побачити не тільки стандартні цегляні «коробки», складені з білого або червоного цегли, але й дуже цікаві, оригінальні архітектурні рішення. З цього будівельного матеріалу можна звести котедж самої незвичайної і химерної форми і абсолютно будь-якого планування. Красиві та надійні, цегляні будинки від Studio Bartoli Котедж будуть служити не одному поколінню власників.

Для людини, що вибирає підходящий проект котеджу в Самарі, може виявитися дуже актуальною така характеристика конструкцій з цегли, як їх екологічність, адже сьогодні рівень комфорту і безпеки житла ставиться на перше місце. Цегла виготовлений виключно з природної сировини - піску, глини і води. В ньому не містяться речовини, які можуть бути небезпечними для здоров'я людини. Важливо і те, що цегла відмінно пропускає повітря, а значить, стіни будуть «дихати», регулювати рівень вологості в приміщеннях - а значить, мікроклімат у вашому будинку буде дуже сприятливим.

Одним з безперечних переваг цегляних котеджів є і те, що вони володіють високою вогнестійкістю і менше, ніж дерев'яні будинки, схильні до дій зовнішніх чинників. Цегляні стіни, на відміну від тих же дерев'яних, не гниють. Їх не доведеться обробляти спеціальними хімічними речовинами, що захищають від цвілі. Цегла не руйнується від вітру або постійної високої вологості. Істотним гідністю заміського будинку, побудованого з цегли, можна назвати і стійкість цього матеріалу до перепадів температури. В умовах досить суворого російського клімату ця характеристика будівельного матеріалу стає однією з основних. Навіть у сильні морози в цегляному котеджі буде тепло і комфортно. Не можна не згадати і про шумоізоляції: кладка з цегли служить прекрасним звуковим бар'єром - а значить, акустичний комфорт в таких котеджах забезпечений.

Ви вирішили замовити проект будинку в Самарі? Якщо ви мрієте не просто про стильний житло, а про будинок по-справжньому довговічному, то саме цегляна споруда стане для вас оптимальним варіантом. Цегляні котеджі заслужено вважаються одними з найміцніших. Правильно побудований заміський будинок може простояти без ремонту фасаду більше ста років. А значить, котедж або будинок в Самарі, який ви побудуєте сьогодні, буде також надійно служити вашим внукам і правнукам. Мабуть, вислів «Мій дім - моя фортеця» найкраще підходить саме для котеджів, зведених з цегли. Комфортне, міцне, красиве, саме таке заміське житло здатне десятиліттями і навіть століттями уособлювати собою ваші сімейні традиції.

Крім чудових функціональних характеристик, цегла хороший ще й тим, що дозволяє архітекторам експериментувати і створювати дуже цікаві, унікальні роботи. Багато людей, які замовляли проектування котеджів в Самарі від Studio Bartoli Котедж, вже встигли переконатися: цегляний будинок може повною мірою відповідати найсуворішим вимогам і незвичайним побажанням майбутнього власника. Сьогодні наші архітектори в Самарі створюють численні проекти котеджів з цегли, і кожен з них - унікальний. Ви можете самі вирішити, скільки поверхів буде у вашому заміському будинку, яким буде розташування кімнат, оформлення фасаду. До речі, цегла відмінно поєднується з іншими видами матеріалів, а тому є всі можливості для створення дійсно ексклюзивного дизайнерського рішення. Котедж, побудований з цегли, буде виглядати привабливо, сучасно - і в той же час, солідно.

Похожие статьи:

  1. Цегляний Будинок 10Х10 Проект
  2. Цегляні Будинки Проекти
  3. Цегляний Будинок Проект
  4. Какой мотоблок лучше купить?