Чи вигідна покупка заміського будинку під ключ?

Ноябрь 16, 2015 – 23:21

Останнім часом покупка заміського будинку під ключ набирає все більшу популярність. І в цьому немає нічого дивного, адже це значно спрощує шлях від мрії до реальності. Та й до того ж з розвитком в нашій країні котеджних забудовників це стало не тільки просто, але й, як говорять багато, навіть вигідно. Зрозуміло, така заява у багатьох викликає сумніви: куди дешевше, здавалося б, самому побудувати будинок. Про те, наскільки це вигідно ми і поговоримо в цій статті.

Предоставляем услугу грузчики пианино киев быстро и надежно выполняем свою работу.

Що таке будинок під ключ?
Перш ніж відповідати на питання про те, наскільки вигідно купувати будинки під ключ, було б непогано розібратися: а що це, взагалі, таке? Що входить в це поняття? Спрощеного кажучи, купуючи будинок під ключ, ви купуєте вже готову дачу, в яку вам залишилося тільки заселитися.

У загальних рисах, в послугу будинок під ключ зазвичай входять:
1. Розробка проекту будинку (зрозуміло, з урахуванням побажань і переваг замовника), а також розрахунок всіляких витрат
2. Робота з документами і всіма необхідними дозволами
3. Будівництво фундаменту
4. Зведення коробки будинку, стін, установка даху
5. Встановлення вікон і дверей
6. Внутрішнє оздоблення


Всі умови обговорюються із замовником, як правило, забудовник прагнути врахувати всі його побажання. Існує безліч різних умов, пропонованих тем або іншим забудовником. Зокрема, у деяких компаніях клієнт може вибрати тільки частина із запропонованих послуг, якщо йому так буде зручніше.

Які є плюси у будинків під ключ?
Більшість з них досить очевидні. Перш за все, ви довіряєте справу професіоналам, а цим ви позбавляєте себе від безлічі занепокоєнь. За вас вирішують питання узгодження всіх тонкощів з законом і державою. Підбирають кращі матеріали за кращими цінами. Несуть весь важкий тягар відповідальності. Крім усього іншого, таке будівництво вкрай рідко займає багато часу, що дозволяє вам максимально швидко побачити, як ваша мрія перетворюється на реальність.

Чи вигідно це фінансово?
Так, навряд чи хтось буде сперечатися з тим, що дуже зручно і вигідно відразу заселитися в готовий будинок, побудований за спеціально розробленим для вас проекту, не турбуючись і не думаючи ні про що. Але чи варто переплачувати?

Ось тут замовників чекає приємний сюрприз. Адже і переплачувати, як правило, не доводиться, навіть навпаки: зведення будинку під ключ обходиться навіть дешевше, ніж самостійне будівництво його по етапах. Напрошується питання: в чому ж тоді підступ?

Насправді, немає ніякого підступу. Все просто: забудовнику усі (тобто, матеріали, документація, земля, робоча сила) обходиться значно дешевше, ніж приватній особі. Земля, як правило, вже заздалегідь належить забудовнику, з різними інстанціями (як з чиновниками, так і з постачальниками) у забудовника - своя домовленість, робоча сила у забудовника, зрозуміло, теж своя.

Ось і виходить, що забудовнику це обходиться помітно дешевше, тому і ціни на будинки під ключ такі привабливі.


Вигода у кожного своя
Звичайно ж, не можна з упевненістю заявити, що такий варіант буде вигідний і зручний кожному. Те, що подобається і підходить одним, не обов'язково має влаштовувати інших.

Є люди, які люблять в усі вкладатися самостійно, на всьому економити, знаходити лазівки, переживати. Для таких діячів будинок під ключ, ймовірно, буде не найкращим варіантом.

А ось для тих, хто хоче спокійно спостерігати за тим, як зводиться будинок його мрії і при цьому не переплачувати за комфорт, така послуга дуже навіть підійде. Не менш важливо, щоб забудовник був порядною і надійним. Тут у перевірених забудовників, таких як «Капітан», а також у тих, хто працює без передоплати, є завидне перевагу.

Похожие статьи:

  1. Етапи будівництва заміського будинку
  2. Як вибрати готові заміські будинки і котеджі
  3. Будівництво заміського будинку з цегли
  4. Ремонт заміського будинку або дачі