Етапи будівництва

Ноябрь 19, 2014 – 15:19

При покупці облицювальної цегли думки про фасаді будинку свідомість малює стіни, ідеально складені з рівних і гладких цеглинок різних кольорів, іноді з малюнками, вкладеними в стіни на століття.

Компания «Royal Standard» предоставляет вам возможность взять кредит наличными без справок о доходах. Мы дорожим своей репутацией, гарантируем надежность.

І дійсно - можна переконатися, подивившись на різні цегляні будинки, що фасади виглядають приблизно так як і намалювала уява. А адже якщо подивитися на звичайний цегла - нічого з озвученого не спостерігається.

Відповідь що виникає питання полягає в наявності різних видів цегли, т.к. крім типового існує ще і облицювальний. Облицювальний як раз і усуває безліч недоліків звичайного і вносить ряд нових достоїнств.

Чим обумовлена різниця між, здавалося б, простими виробами?

Звичайний цегла виробляють з глини (включаючи деякі добавки, залежно від типу і переваг виробника) - надають форму і відправляють на випал в піч. Така цегла має рвані краї, крихкий, на текстурі сторонні домішки як рельєфні, так і колірні. Крім того він успішно вбирає вологу, що негативно позначається на його довговічності. Це звужує варіанти його використання - в фундаменті він раскиснет і розсиплеться від морозів. Та ж доля чекає і стіни, які будуть контактувати з водою.

Щоб уникнути подібних проблем облицювальна цегла виробляють зовсім по іншому.

Для отримання стабільного монотонного кольору - готують спеціальну суміш з вапняку, барвника і цементу. Така суміш, крім колірної характеристики, змінює властивості цегли - він стає більш міцний і значно менш крихкий.

Позбавлення від горбків, ямочок і рваних країв обіцяє інша технологія затвердіння. На фінальній стадії виробництва його пресують під величезним тиском, порядку 800 атмосфер.

У підсумку виходить відмінний елемент зовнішніх конструкцій, який навіть в руках приємно тримати, т.к. у нього практично гладка поверхня з ідеальною формою. А враховуючи технологію приготування суміші (адже вапняк майже білий) йому можна надати будь-який колір, що типовому цеглі не світить. А адже його можна ще й глазурированного, що ще більш розширює сферу застосування облицювальної цегли Борзна.

Високою є також довговічність - він не вицвіте з часом. Колір задає склад суміші при виготовленні - він єдиний по всьому об'єму. А це не тонка плівочка фарби на поверхні - зовсім інший вигляд і поведінку.

Крім того сама технологія фінальної стадії виробництва дозволяє створювати імітацію природного каменю, що ще більш розширює його сферу застосування. І це підтверджує ринок - облицювальна цегла «під камінь» один з найпопулярніших.

Заокруглена, клиноподібна, трапецієвидна, кручена і безліч інших форм активно користуються попитом.

Коло застосування такого цегли надзвичайно широкий. Це не тільки обкладка зовнішніх (а зараз часто і внутрішніх) стін для отримання естетичного вигляду. Округлі вежі, або труби камінів хитрої форми (як і безліч інших елементів) без цього матеріалу взагалі неможливо виконати. А при будівлі цегляної огорожі взагалі без варіантів - тільки облицювальна цегла.

Висока міцність дозволяє його використовувати навіть у якості тротуарної плитки, що багато з успіхом і роблять. Адже він не вбирає вологу, а це позначається вельми позитивно на морозостійкості.

Звичайно ж такий матеріал коштує дорожче простого цегли. Але ж багато елементів будівель можливо виконати використовуючи тільки його. Втім будь будови виглядатимуть значно краще, якщо скористатися таким матеріалом, та й прослужать значно довше, при цьому підвищуючи імідж власника.

Похожие статьи:

  1. Чому будинок з цегли краще
  2. Як вибрати будівельні ліси
  3. Плитка для облицювання цоколя
  4. Як вибрати будівельні ліси