Етапи будівництва

Ноябрь 23, 2014 – 01:22

Нашли дизайн игровой комнаты, но не знаете что такое компьютерные игры ? Вам необходимо скачать кс 1.6 бесплатно, популярный онлайн шутер от первого лица и  оформить дизайн в духе стильной игры.

Перед тим, як приступити до будівництва заміського будинку необхідно, насамперед, чітко визначитися з чого його будувати, з якого будівельного матеріалу - дерева або каменю.

Безперечно, побудований з дерева будинок буде мати неповторний і оригінальний вигляд. Дерево є простим у роботі, екологічно чистим матеріалом. Дерев'яний будинок буде мати не тільки елегантний і благородний вигляд, але і відмінно збереже тепло взимку і утримає прохолоду влітку. Незважаючи на велику кількість переваг, дерев'яні будинки мають і ряд недоліків.

До основних недоліків можна віднести високу горючість при пожежі, схильність деревини атмосферних впливів, низька стійкість до різних шкідників, а також щорічні додаткові витрати на його обслуговування, особливо фасадної частини будинку. До того ж, якщо для обробки деревини використовувати спеціальні просочення (антисептики, гідрофобні засоби) дерево ставати не зовсім екологічним, у багатьох людей дані розчини можуть викликати алергічні реакції. Заміський котедж, побудований з цегли, на відміну від дерев'яного, має низку незаперечних переваг.

Перша перевага, це довговічність. Цегляний заміський будинок на багато перевершує дерев'яний по довговічності. Так, будинок, побудований з дотриманням технології будівництва та із застосуванням якісної цегли, зможе простояти без необхідності у виконанні капітального ремонту близько 70 років. Цегляні заміські будинки здатні більшою мірою протистояти руйнівній дії різних атмосферних факторів: низьких температур, дощу, снігу, вітру. Крім цього цегляні будинки практично не піддаються біологічному руйнуванню, що не скажеш про дерев'яні. Власники дерев'яних будинків з року в рік повинні додатково витрачатися і виробляти лакофарбову обробку деревини. Кам'яні будівлі не потребують щорічному оновленні.

Не маловажно те, що теплоізоляційні характеристики цегляних будинків вище, ніж у дерев'яних. Цегляний будинок здатний краще зберігати тепло, що Вам дозволить додатково заощадити на опаленні при проживанні в будинку в зимовий період часу. В даний час сучасний цегла та інші бетонні будівельні матеріали дозволять Вам втілити в життя велику кількість яскравих архітектурних ідей в плані поверховості, рівня складності конструкції, стилю, декорування. Використовуючи цеглу для зовнішнього облицювання фасаду, Ви зможете отримати не тільки надійні і міцні стіни, але і неповторність, і оригінальність у стилі їх обробки.

Оздоблення стін цегляного будинку може бути виконана як зі штучних матеріалів, так і з природного каменю. У продажу широко представлені облицювальна плитка і цегла різного кольору і фактури лицьової поверхні. Не останнім перевагою кам'яних котеджів перед дерев'яними є пожежобезпечність і висока вогнестійкість. У цьому плані цегла є одним з найбезпечніших будівельних матеріалів, що не підтримують горіння, здатним не руйнуватися і зберігати свої характеристики (міцність, несуча здатність) навіть при тривалому впливі високих температур. Дерев'яний будинок після пожежі доводитися відбудовувати, як говоритися, з «нуля».

Завдяки своїм відмінним експлуатаційним характеристикам цегляний будинок став уособленням стабільності, надійності, обгрунтованості і впевненість у майбутньому. У якісно побудованих цегляних будинках можуть прожити кілька поколінь. Безумовно, цегляний будинок в будівництві коштує дорожче дерев'яного, але при цьому Ви отримуєте цілий ряд безперечних переваг.

Похожие статьи:

  1. Чим штукатурити цегляний будинок
  2. Термін служби цегляного будинку
  3. Робимо розрахунок цегли на будинок