Чому популярне будівництво будинків з цегли.

Апрель 3, 2015 – 10:23

На нашем сайте предоставлена информация как купить диван, чтоб он был качественный и надежный.

Що таке цегляний будинок? Це престиж і комфорт, затишок і впевненість, краса і надійність. Будинок з цегли дозволяє втілити в собі будь-які, самі сміливі дизайнерські фантазії завдяки різноманіттю форм, виразності і великим архітектурним можливостям.

Будівництво будинків із цегли поширене через їх високої міцності. Сам цегла має різну міцність, і підбирається в залежності від того, скільки поверхів має будівлю.

Для будинків з цегли характерна довговічність. Протягом 100-150 років експлуатаційні та зовнішні властивості цегляного будинку практично не змінюються.

Ще одне преімцущество будівництва цегляних будинків - будинки з цегли морозостійкі. Вони здатні витримати багаторазові заморозки і відтавання.

Вогнестійкість, і, відповідно, пожежна безпека, також є одним з переваг цегляного будинку.


Недоліки будинків з цегли

Будинки з цегли мають безліч переваг. Однак і недоліки мають місце.

Головний мінус - це невисокі показники теплозбереження. Тому при будівництві будинків із цегли варто подумати про теплоізоляцію. Є кілька способів її збільшити. Це застосування спеціальної «ефективною» кладки, збільшення товщини несучих стін, заміна звичайного глиняного менш міцним порожнистим цеглою, використання утеплювачів різного виду. Кожен спосіб має свої нюанси, про які відмінно обізнані консультанти нашої Компанії.

Вага цегляних стін значний, тому при будівництві будинків з цегли не підходять полегшені фундаменти. Використовуються заглиблення фундаменти, різні в різній місцевості. Вони збільшують і без того чималу вартість цегляного будинку.
Як уникнути проблем при будівництві будинків з цегли?

Безліч важливих рішень, пов'язаних з будівництвом будинків з цегли, приймаються вже на етапі проектування. Консультанти допоможуть вибрати вид і спосіб кладки, розчин, цегла та багато іншого. Передбачити можливі проблеми і запобігти їх появі легше професіоналам. Досвідчені фахівці також допоможуть заощадити гроші без втрати якості.

Похожие статьи:

  1. Будівництво будинку з цегли
  2. Будівництво будинку з цегли
  3. Будівництво будинків із цегли
  4. З чого почати будівництво будинку з нуля?
  5. Етапи будівництва будинків із цегли
  6. Етапи будівництва будинків із цегли.