Етапи будівництва

Ноябрь 1, 2014 – 09:19

Зведення даху - це завершальний і дуже відповідальний момент у всьому будівництві. Необхідно грамотно і ретельно підібрати матеріал, з якого буде виконана ваша дах.

Наш интернет магазин предлагает Вашему вниманию домашнюю  GSM сигнализацию Photo Express GSM Full, дополнительную информацию Вы сможете узнать зайдя на наш сайт http://ohrana.ua/komplekti-signalizacij/photo-express-full.html , мы гарантируем надежность и качественность товара. У нас Вы сможете приобрести по доступной цене.

У нашій країні найбільш популярними є бітумна черепиця, пластикова вагонка, гідроізолююча плівка. Як варіант можна розглянути дах, багатошарову як сендвіч, що складається з двох вологостійких плит, між якими знаходиться утеплювач. Такий дах встановлюється на будинку з мансардами.

Щоб дах не протікав:

Покрівля - це верхній елемент покриття, що охоронить ваш будинок від атмосферних опадів, від її надійності залежить довговічність всієї будови.

Найбільш широке застосування, завдяки своїй простоті і надійності, отримав «ондулін». Так само користується популярністю металева черепиця. Мармурова крихта - це більш дорогий варіант. Після зведення даху настає черга вікон і дверей, після чого можна приступати до внутрішнього оздоблення будинку і до встановлення інженерних комунікацій. Але про все по порядку.

Зовнішня обробка стін проводиться в залежності від того, з чого ці стіни зведені. Оскільки ми говоримо про цегляному будинку, то ніякої спеціальної обробки цегляні стіни не вимагають. Іноді цегла стін обробляється водовідштовхувальними речовинами. Допускається сайдинг стін.

Внутрішню обробку приміщень проводять за своїм розсудом. Стелі необхідно шпатлевать і побілити. На стелю можна поклеїти шпалери, а можна просто залишити відкритими балки і покрити їх захисним шаром лаку або морилки, але в цьому випадку будуть проблеми зі звукоізоляцією між другим і першим поверхом.

Стіни потрібно вирівняти штукатуркою, потім шпатлевать і поклеїти шпалери, або з вже готовим малюнком, або під фарбування. Можна обшити стіни вагонкою. У ванній кімнаті і туалеті зазвичай на стіни приклеюють керамічну плитку.

Варіантів внутрішньої обробки існує дуже багато, втім, як і зовнішньої обробки стін.

Похожие статьи:

  1. Світильники для будинку
  2. Проекты бань из кб
  3. Навіс з полікарбонату
  4. Газифікація будинку
  5. Світильники для будинку
  6. Зовнішня обробка будинку