Ідеї заспокійливого Фен-шуй для Будинки

Декабрь 26, 2017 – 11:04

У шумі і суєті нашого життя приємно прийти додому, в атмосферу, яка розслабляє і заспокоює. Фен-шуй - це система правил, яка зосереджується на потоці енергії в просторової орієнтації і розташуванні, що прийшла в наші дні крізь століття. Багато хто з нас, можливо, не змогли увібрати всі закони фен-шуй для дому. Деякі ж поняття цього вчення дають розуміння впливу позитивного потоку енергії в будинку і впливу релаксації на розум і душу.

Хотите современный интерьер, студии дизайна интерьера помогут вам осуществить вашу мечту.

В даний час багато ресурсів, де міститься достатньо інформації по фен-шуй. Ми ж покажемо кілька ефективних ідей для включення заспокійливого стилю фен-шуй в інтер'єр Вашого будинку.

Вибирайте кольори з обережністю
Якщо Ви цікавилися фен-шуй, то, ймовірно, виявили безліч джерел, які вимагають використання певних кольорів в деяких частинах будинку, будь то північ, південь, схід або захід. Однак, фактичний вибір кольору для кожного простору має не настільки важливе значення для позитивного ци (життєвої енергії), як вплив кольору на Ваші почуття. Старі, брудні стіни будь-якого кольору будуть давати відчуття, що життя стара, втомлена і брудна, в той час як свіжі, чисті стіни того ж кольору вдихнуть життя і енергію в простір.

Тримайте меблі в потоці енергії
Хоча це може здатися досить складно, але насправді все досить просто. Переконайтеся, що всі меблі розташована так, щоб позитивний потік був навколо неї, і не доводиться тикатися в спинку дивана при вході у вітальню. Простір буде набагато привабливіше, коли воно буде у відповідності з принципами фен-шуй.

Підніміть улюблену деталь якомога вище
У кімнаті за правилами фен-шуй все повинні відчувати себе безпечно і комфортно. Картина, що висить досить високо, або цікава деталь освітлення, яка підноситься над іншим простором, звертають погляд вгору. Це, як вважають, піднімає настрій. Якщо у Вашому будинку немає можливості повісити картину високо, спробуйте інше візуальний засіб, таке як прикраса вікон під стелею або розпис плафона в красивий, заспокійливий тон.


Організуйте у вітальні кімнаті місця для бесід
У той час як немає жорстких правил фен-шуй, що визначають кількість сидячих у вітальні, ідея полягає у сприянні бесідам і зв'язок з організацією меблів. У великих приміщеннях угруповання меблів в невеликих зонах сприяє більш тісним зв'язкам; в невеликих віталень ця ідея має сенс за своєю суттю. Не забудьте додати столик, на який можна покласти книгу, окуляри, напої або що-небудь ще.

Ліквідуйте безлад
Це просте завдання, але не завжди її легко виконати. Наше життя стає більш метушлива і зайнята, тому простір заповнюється зайвими речами. Пора озирнутися і звільнитися від зайвого. У фен-шуй це не просто гарна ідея, це важливо для того, щоб видалити стару, втомлену енергію з простору, щоб впустити свіжі, позитивні потоки.

Поставте диван біля стіни
Стіна навпроти входу є ідеальним місцем для великого дивана. Це забезпечує огляд входять для тих, хто сидить там. Звичайно, відсунувши диван на кілька сантиметрів від стіни, Ви дозволите рухатися позитивному потоку енергії більш вільно.

Використовуйте рослини або інші аксесуари
Якщо у Вас велике вікно в кімнаті, та ще розташоване навпроти дверей, то згідно вчення фен-шуй, енергія з відкритого вікна буде проникати всередину. З метою підтримки заспокійливої аури в кімнаті, використовуйте об'єкти, які будуть утримувати енергію всередині. Фіранки або жалюзі працюють, звичайно, добре. Але якщо Вам подобається вигляд або природне світло з відкритого вікна, розглянете питання про розміщення іншого об'єкта біля вікна - рослина в горщику, наприклад, це прекрасний спосіб для досягнення цієї мети.

Похожие статьи:

  1. Проект Звичайного Кирпичного Будинки
  2. Проекти Цеглини одноповерхові будинки
  3. Проекти 1 поверхового цегляного Будинків
  4. Вибираємо холодильник для будинку
  5. Проект цегляний двоповерховий Будинки 8Х8