Декоративна цегла. Особливості застосування та переваги декоративної цегли.

Октябрь 26, 2015 – 22:26

За кілька тисяч років знайомства людства з цеглою зовнішній вигляд житла істотно змінився. Сучасні унікальні будівельні конструкції завдяки еволюції тримаються на трьох основних китах: високій якості, надійності і красі. При цьому саме нові технології зробили можливим поява такого унікального і воістину незамінного будівельного матеріалу, як декоративний цегла.

Вы сможете купить пенополистирол харьков по самым доступным ценам.

Даний матеріал чи не найпершим з'явився серед усіх своїх «штучних побратимів». Пройшли десятки років, а цегла і донині є одним з кращих і найбільш затребуваним будівельним матеріалів. До його переваг сміливо можна віднести довговічність, стійкість до атмосферних впливів, відмінні теплоізоляційні характеристики і так далі. Крім цього, цегла є відмінним декоративним матеріалом.
При виборі декоративного цегли вимоги часто залишаються незмінними. При цьому важливо звертати увагу на такі характеристики, як щільність, вага, міцність, розмір, водопоглинання, морозостійкість і, звичайно, теплопровідність. З найбільш популярних переваг цегли відразу б хотілося відзначити правильну і рівну форму, а також унікальну глянсову поверхню. Тільки от призначення декоративного цегли трохи відрізняється.
Найчастіше декоративний цегла необхідний для виконання найвідповідальнішої - декоративної роботи. Тут вже вимоги до якості кладки найвищі. Декоративна цегла - відмінний будівельний матеріал не тільки для оформлення фасадів, але і для внутрішньої кладки. Важливим є те, що виконувати роботи можна навіть без попередньої обробки стін.
Нові технології дозволяють випускати унікальний цегла, що має декоративний верхній шар найрізноманітніших кольорів. Завдяки застосуванню особливого методу обробки цегли, з'являється можливість додатково захистити будівельний матеріал від негативних природних впливів. Таким чином, ідеальний зовнішній вигляд даної обробки зберігатиметься впродовж довгих десятиліть. Щоб надати додаткові водовідштовхувальні властивості матеріалу, не зайвим буде покрити його гидрофобизирующей рідиною. За бажанням на цеглу можна наносити найрізноманітніші кольорові малюнки. Дуже популярний такий декоративний матеріал при кладці камінів, адже полімерне покриття є дуже стійким і витримує навіть дуже високу температуру.

Такий вид оздоблювального цегли може приймати самі різні форми. Приміром, дуже популярним є варіант виробу із закругленими кутами. Для оздоблення декоративних стін і віконних прорізів незамінними будуть фігурні цеглини. Що стосується матеріалу з ложковимі або тичковими гранями, то він ідеально підійде для обробки будівель самого різного призначення. За допомогою декоративної цегли будь-якому будинку можна надати вигляду старовинного замку, який буде привертати увагу всіх оточуючих людей.
● Декоративний камінь для зовнішньої обробки будинку
● Оздоблювальні матеріали для фасадів будинків
● Блок-хаус - вагонка, імітує оциліндрованої колоди
Вартість декоративного цегли може бути різною, і залежить даний аспект від ряду параметрів. У першу чергу багато що залежить від місця виробництва будматеріалу. Європейська цегла обійдеться дорожче вітчизняного. При цьому тут справа не тільки в якості (при бажанні можна знайти матеріал вітчизняного виробництва не гірше за зовнішнім виглядом і характеристиками). Подорожчання в більшості випадків викликано дорожнечею транспортування матеріалу. Ціна на декоративний цегла буде також залежати від марки та розміру цегли. Чим більші габарити має виріб, тим дорожче воно обійдеться. Залежить вартість і від щільності виробу: чим більше щільність, тим вище і ціна.

Похожие статьи:

  1. Декоративні подушки: Вибираємо і розкидаємо їх правильно
  2. Зернометатели: особливості використання сучасної сільськогосподарської техніки
  3. Тепловой насос для отопления частных домов, коттеджей, дач, загородных домов.