Двокімнатна квартира в цегляному будинку: проект Анни Володимирової

Апрель 20, 2014 – 13:11

Сіро-коричнева гама не здаватиметься нудною, якщо розбавити її яскравими акцентами.Залучіть для оздоблення інтер'єру нетрадиційні матеріали, і ваш будинок завжди буде дарувати гарний настрій.

 

На фото:

 

Дизайн двокімнатної квартири побудований на класичному поєднанні чорного і жовтого кольорів.Основним декоративним елементом є глянсова поверхня скла, яке присутнє і у вітальні, і на кухні.

 

Інформація про квартиру: двокімнатна квартира 66 кВ.м. в 9-ти поверхового цегляного будинку м. Саратов.

 

Власники квартири: бізнес-леді, генеральний директор фірми.

 

Побажання клієнта: функціональний і красивий інтер'єр.

 

План dvuhkomnatnoj квартири цегляний будинок.

 

квартири Design dvuhkomnatnoj Являє soboju встановити neobyčnyh дизайнерські рішення.Основна гама, на якій побудований інтер'єр, це сіро-чорно-коричневі відтінки.Тому невеликі деталі теплого жовтого кольору виглядають особливо яскраво.Жовтим акцентом виділяється крісло у вітальні і невеликий диванчик в кухні.Але крім цікавої колірної гами, дизайнер зважилася на сміливий крок.У вітальні дві стіни покриті цільним чорним склом. Велика глянсова площину красиво відображає світло від вбудованих в підвісні полки лампочок, а також є відмінним фоном для картин, декоративних аксесуарів і телевізора.З цього ж скла зроблені і фасади кухні.

 

Щоб пристосувати двокімнатну квартиру під потреби нової господині, перепланування практично не знадобилася.Невеликі зміни торкнулися санвузла, площа якого трохи збільшили за рахунок кухні, і спальні, де була організована гардеробна кімната.

 

Система зберігання доповнена місткими шафами у вітальні.Скляні дверцята складаються з прозорих і непрозорих частин, що дозволяє одночасно і виставити гарні штучки, і сховати невеликий безлад.У передпокої теж зроблений невелика шафа для верхнього одягу. Дзеркальні дверцята візуально розширюють простір передпокою.Цю ж мету переслідує і відкритий дверний проріз, що веде у вітальню.

 

Сміливість дизайнера проявилася і в кольорі стель, які пофарбовані в світло-сірий тон (це робить простір кожної кімнати затишним), і в поєднанні різних за формою та стилем світильників, і в об'єднанні у вітальні дивана і крісла з різних колекцій .Ці прийоми створюють в квартирі видимість легкого творчого безладу.

 

У передпокої в нішу вбудований шафа для верхнього одягу і невеликий комод для дрібниць.Дзеркальні дверцята візуально розширюють маленьку передпокій.

 

Основним джерелом світла в передпокої є вбудовані світильники над тумбочкою.Враховуючи, що їх світло ще й відбивається в дзеркалі при вході, цього цілком достатньо для невеликого приміщення.

Источник: www.4living.ru

Возможно, вам понравится:

3D відео проект - одноповерховий будинок
3D відео проект - одноповерховий будинок

Місто з білими лебедями Рекомендовані - Газета "Вгору"
І тут з'являється "Проект реконструкції туалету" - під житловий комплекс! Як можна... Фундамент першого житлового будинку заклали наприкінці квітня 1951 року народження, а до Нового року вже з'явилися дві вулиці з одноповерховими будинками і 13 кварталів з двох-триповерхівки з червоної цегли.

О, времена! Про стиль! - Рибінська тиждень
У більшості сучасних будівельних технологій primenâlis: snačala був зведений železobetonnyj несучі рами, простір Kotorogo потім зовнішній периметр був закладене oblegčennoj цегли kladkoj.План і фасад kalanchi складений ..

Похожие статьи:

  1. Проекти Кирпичного Будинки 6х8
  2. Проект Кирпичного Будинки 9Х9
  3. Замовити Проект Кирпичного Будинки
  4. Купити Проект Кирпичного Будинки