Правила

Октябрь 12, 2014 – 22:21

В останні кілька років в приватному житловому будівництві широке поширення отримав газобетон. Багато в чому це пов'язано з унікальними властивостями, які відрізняють його від традиційних матеріалів, використовуваних при зведенні зовнішніх стін. Але не меншу важливість має та обставина, що газобетон є одним з найбільш економічних матеріалів і дозволяє істотно скоротити собівартість заміського будинку. Як? Дізнаємося думку експерта.

Мы успешно занимаемся профессиональным расчетом, проектированием, производством винтовые сваи стоимость позволяет в несколько раз сократить расходы на стройку, в сравнении с затратами при традиционном бетонировании основания. Заказывая винтовой фундамент, наши клиенты приобретают максимально высокое качество при демократичных ценах.

Чи справді застосування газобетону знижує витрати на будівництво?

Так, це так. Перш за все, позначається те, що газобетон коштує дешевше інших матеріалів, і, зокрема, дешевше традиційної цегли. Але це ще не все. При досить великих розмірах блоки мають малу вагу - приблизно в 3-5 разів менше, ніж цегла. Це знижує вартість їх доставки на будмайданчик і вимагає менших трудозатрат при виконанні монтажних робіт. Крім того, розвантаження і підйом блоків на поверх можна виконувати вручну, використовуючи лебідку, і обійтися без оренди спецтехніки. Не можна забувати і про фундамент: чим менше навантаження, тим легше конструкція. А значить, що вартість фундаменту блочного будинку буде нижче, ніж цегельного приблизно на 20-25%.

Ви згадали про зниження трудовитрат. Наскільки терміни будівництва стін з газобетону менше, в порівнянні з цегляними?

В середньому в 3-4 рази. Але потрібно враховувати, що при грамотному монтажі стіни з газобетону мають набагато більш рівну поверхню, ніж стіни з цегли. Це дозволяє заощадити час на внутрішню обробку, як і простота, з якою в газобетонной стіні можна прорізати технологічні отвори для розеток і вимикачів, а також канали для прокладки електропроводки і інженерних комунікацій. До речі, блоку легко надати практично будь-яку форму. Це дуже зручно при зведенні фасадів складної конфігурації.

А чи буде такий будинок міцним і теплим?

Безумовно. Міцність і несуча здатність газобетону висока, а його теплопровідність приблизно в 4 рази нижче теплопровідності цегли. Це обумовлено комірчастою структурою: повітряні бульбашки, діаметром від 1 до 3 мм, розподілені по всьому об'єму блоку, знижують теплопередачу. Крім того, через високу точності розмірів шви між сусідніми блоками в такій стіні набагато тонше, а це зводить до мінімуму ризик виникнення "містків холоду", через які в звичайному будинку відбуваються втрати тепла. У порівнянні з цегляним, блоковий будинок не потребує жодної додаткової теплоізоляції, а витрати на опалення і кондиціонування в ньому скорочуються на 20-30%. Відповідно, немає необхідності у витратах на покупку і монтаж теплоізоляційних матеріалів, а експлуатація будинку обходиться дешевше.

Відомо, що далеко не всі будівельні та оздоблювальні матеріали, що надходять на російський ринок, відповідають вимогам пожежної безпеки. Що можна сказати про газобетон?

З цієї точки зору газобетон, напевно, є одним з найбільш благополучних матеріалів. Судіть самі: стіна з блоків може витримати до 7:00 нагріву відкритим вогнем з одного боку. Це дуже високий показник. Тому при будівництві житлових, офісних, адміністративних і промислових будівель газобетон часто використовується для зведення протипожежних перегородок. А ще - для захисту несучих металевих конструкцій.

Багатьох наших читачів не в останню чергу цікавить екологічність матеріалів. Тим більше, що, далеко не всі з них проходять сертифікацію.

Насчет газобетону можна бути абсолютно спокійним. Для його виготовлення використовуються цемент, пісок, вапно і вода, тому він не містить шкідливих чи токсичних речовин, які могли б виділятися в ході експлуатації. Процес його виробництва організований таким чином, що будь-які потрапили в сировині органічні домішки повністю знищуються під впливом високих температур. І, нарешті, газобетон не гниє і не створює умов для розвитку грибка і цвілі.

І, підбиваючи підсумки, останнє запитання: кому можна порекомендувати будівництво блочного будинку?

Практично всім, якщо мова йде про приватному житловому будівництві. Собівартість будівництва зовнішніх стін з блоків приблизно в 1,5-2 рази нижче огороджувальних конструкцій з цегли. При цьому по ряду своїх властивостей газобетон істотно перевершує багато інших матеріалів, використовуваних для зведення будинків. За сукупністю характеристик, його об'єктивно можна визнати одним з найбільш економічних рішень для зведення заміських будинків як для постійного, так і для сезонного проживання.

Похожие статьи:

  1. Будинки з газобетону
  2. Дачний будинок з газобетону
  3. Зведення стін з газобетону