Етапи будівництва

Ноябрь 1, 2014 – 08:50

Самостійно побудувати будинок - завдання не з простих і дешевих. Для цього мало найняти фахівців і понести певні фінансові витрати, доведеться досить глибоко вникати в усі технологічні процеси, щоб гідно прийти до бажаного результату.

Наша компания «РИФ» (Запчасти урал) предлагает Вашему вниманию Ремень (ЗИЛ-5301, МТЗ) , у нас Вы сможете его заказать и купить по доступной цене. Мы дорожим своей репутацией и своим клиентам предлагаем только высококачественную продукцию. За любой дополнительной информацией обращайтесь к нашим специалистам.

На сьогоднішній день найбільший інтерес проявляють до будинків із цегли, тому саме на цьому прикладі простежимо всі етапи будівництва приватного будинку.

По-перше, слід визначитися з його розмірами, місцем розташування, транспортною інфраструктурою, чи мається цілорічний під'їзд, наскільки ділянку віддалений від вашої роботи (в тому випадку, якщо в будинку планується жити постійно). Потрібно враховувати близькість магазинів, лікарні, школи, а так само наявність поблизу сусідів. Обов'язково поцікавтеся наявністю поруч з ділянкою водо- і газопроводу, а також можливістю підключення до них.

Складно переоцінити значення можливого підключення електрики.

По-друге, не маленьке значення має ціна ділянки, а точней співвідношення його ціни та критеріїв, наявність яких ви порахували необхідними.

І останнє, у випадку, якщо вас все влаштовує, необхідно ретельно перевірити документи на ділянку, поспілкуватися з сусідами. Не зайвим буде звернутися до органів місцевого самоврядування, отримати інформацію про ділянку. Необхідно перевірити, чи всі податки і збори за ділянку сплачено, і чи не є придивився вам ділянку предметом правового спору, наскільки правильно проведено межування, ще раз уточнити номер ділянки, що купується.

Про значення розміру ділянки: Розмір земельної ділянки відіграє важливу роль, хоча б тому, що від нього залежатимуть можливі габарити споруджуваного будинку. Бажана пропорція один до десяти, тобто, якщо планується будівництво будинку площею 100 квадратних метрів, то земельна ділянка повинна бути розміром не менше десяти соток. В іншому випадку освоєння ділянки стане дуже витратним, або ви не зможете в подальшому при необхідності збільшити свою будову.

Де взяти воду для ділянки? Одним з найважливіших питань є проблема з водою. Чи мається вона на ділянці, або хоча б поблизу, як здійснюється подача води на сусідні ділянки, і можливість підведення комунікацій до обраної ділянки, або ймовірність буріння власної свердловини, а якщо можлива, то наскільки вірогідна. Слід ретельно оцінити цю операцію. Все це істотно вплине на ціну ділянки, тому ці питання потрібно розглядати невідкладно.

Енергетична криза нам не потрібен! Не менш важливим є питання електрифікації ділянки та ймовірну необхідність власної підстанції, оскільки виділеної за нормами електроенергії в кількості 10 кВт вам навряд чи вистачатиме для проведення будівельних робіт і для подальшої життєдіяльності. Однак будівництво дизельної підстанції - досить витратний захід. Тому тут потрібно розглянути варіант об'єднання з сусідами з метою спільного отримання додаткової електроенергії.

Найважливіше - погода в домі ... В тому випадку, якщо ви зможете отримати на свій будинок більш 30 кВт, питання з опаленням будинку практично вирішене, оскільки в будь-якому випадку краще опалювати приміщення за допомогою електрики. В іншому випадку не варто засмучуватися, оскільки можна розглянути варіант установки газового котла, якщо є можливість підключення до загального газопроводу.

Так само на цьому етапі потрібно буде створити або вибрати проект майбутнього будинку, який збираєтеся зводити. Вдалий проект будинку - запорука комфортної і затишного життя в цьому будинку.

Вибираючи проект для майбутньої будівлі, потрібно мати на увазі, що при будівництві приватного будинку з висотою не більше трьох поверхів вам достатньо буде надати архітектурно планувальне рішення і замовити проектування систем водопостачання, електро та теплопостачання, якщо в цьому є необхідність. Основою для такого рішення може служити третя частина статті 48 Містобудівного кодексу, згідно з якою для будівництва приватного будинку висотою не більше трьох поверхів проектної документації не потрібно.

Плануємо роботи на місці: Після всіх підготовчих робіт з документацією слід провести планувальні роботи, в тому випадку, коли будівельний майданчик має нерівності, або необхідно провести геодезичні роботи.

Похожие статьи:

  1. Фундамент як основа будинку
  2. Теплий цегляний будинок
  3. Теплий цегляний будинок
  4. Утеплення цегляного будинку
  5. Газифікація будинку
  6. Етапи будівництва будинків із цегли