Етапи будівництва

Ноябрь 1, 2014 – 09:00

Основою всього будинку є фундамент, тому потрібно особливо ретельно підходити до питання його типу і матеріалу, з якого він буде зроблений. Не можна економити ні грошей, ні часу на його закладці, тому що від цього буде залежати надійність і безпеку всієї споруди.

Наш Оконный сервис предлагает свои услуги по ремонту металлопластиковых окон, дополнительную информацию Вы сможете узнать на нашем сайте www.okna-service.kiev.ua , наши мастера профессионалы имеющие огромный опыт работы, сделают свою работу качественно, надежно и не дорого.

На вибір матеріалу фундаменту так само впливає грунт земельної ділянки. Найнадійнішими грунтами вважаються піщані. В такому грунті усадка фундаменту відбувається рівномірно, а будівля не перекошується. Глинисті грунти дуже примхливі, при сухій погоді вони спокійні, але як тільки грунт перезволожуються, він стає текучим, а під час холодів промерзає і спучується. Все це дає додаткову, нерівномірне навантаження на фундамент, а значить, велика ймовірність, що при усадці цегляного будинку в стінах можуть з'явитися тріщини. Якщо ж грунт містить багато торфу, то це самий складний варіант. Тут, перш ніж встановлювати фундамент, необхідно позбутися від торфу в місці закладення фундаменту, а вийшов котлован засипати піском.

Враховуючи те, що ми розглядаємо варіант будівництва цегельного будинку, в даному випадку найбільш прийнятним було б покласти в якості фундаменту монолітну залізобетонну плиту, але тоді не буде можливості влаштувати підземний гараж або цокольний поверх. Як мінус, це може бути занадто дорого і може перевищувати 20% від загальної вартості будівництва будинку. У подібній ситуації допускається застосувати фундамент стрічкового типу, де фундамент робиться під всіма несучими стінами і конструкціями. Звичайно, можна застосувати і фундамент палі, або свайно-роствековий.

Стіни і перекриття

Наступним етапом будівництва будинку буде зведення стін і внутрішніх перекриттів.

Оскільки ми розглядаємо будівництва будинку з цегли, слід звернути особливу увагу на те, що цегла має надзвичайно високу теплопровідність, тому, після зведення стін з цього матеріалу, необхідно провести їх утеплення. В іншому ж цегла, як будівельний матеріал, володіє відмінними якісними і експлуатаційними характеристиками. Для підвищення теплоізоляційних властивостей стін краще використовувати саман.

Перекриття цегляного будинку краще робити їх клеєних дерев'яних балок, оскільки вони найбільш відповідають вимогам при будівництві невисоких цегляних будинків. Вони досить міцні і дають можливість при необхідності зробити додаткову теплову та звукоізоляцію. При виборі балок потрібно особливу увагу приділяти тому, щоб вони були без тріщин і гнилі, а при монтажі на цегельних стінах піклується про додаткову ізоляції кінців. Потім по балках обшивають чорновий стелю дошками або щитами, простір між балками заповнюють утеплювачем. Стеля, в цілях пожежної безпеки обшивають гіпсокартоном. На верхньому поверсі на балки кладуться лаги, а зверху настил, який може бути як чистовим підлогою, так і служити підставою для будь-якого підлогового покриття.

Похожие статьи:

  1. Проводка в цегляному будинку
  2. Оздоблення фасаду будинку
  3. Утеплення цегляного будинку
  4. Фундамент для цегляного будинку
  5. Оздоблення фасаду будинку