Каталог Проектів Цегельних Будинків

Готові проекти будинків і котеджів з цегли

Ноябрь 29, 2014 – 03:28

Проекти Котеджі K053-100
Матеріал стін: Цегла & nbsp Площа: 166 м ².

 

Поверховість: 2  
Цокольний поверх: Є  
Тип даху: Скатний  
Наявність гаража: Є  
Житлових кімнат:

Будинок з цегли к-189  

Матеріал стін: Цегла & nbsp Площа: 189 м ².

 

Готові проекти цегляних будинків

 

Натисніть на картинку вподобаного вам будинку, для отримання детальної інформації про готовий проект і вартості будівництва котеджу з цегли.У представленому каталозі проектів Ви знайдете типові проекти будинків і котеджів з цегли, що супроводжуються всіма необхідними документами, з повним пакетом необхідних креслень і технічними даними, готовими для будівництва котеджу.Всі проекти розроблені грамотними професіоналами, з урахуванням всіх нюансів і характеристик для споруд з різними видами грунту, погодних умов, а так само особистих уподобань господарів.

 

Будь представлений в нашому каталозі проект має експлуатаційної довгостроковістю, чудовими ізоляційними якостями, комфортабельністю і зручністю, а так само прослужать своїм господарям довгі роки.У цьому розділі ви побачите котеджі з архітектурою різної складності, ідеально підібраній організацією внутрішнього простору, а так само з індивідуальними обликами всіх стилів.

 

Тут ви знайдете як невеликі цегляні будинки, будинки середніх розмірів і великі цегляні особняки, які сміливо можна назвати фортецею.У багатій колекції проектів цегляних будинків нашої компанії, ви обов'язково знайдете замок мрії, відповідний Вашим вимогам.

Источник: monolit-house.ru

Возможно, вам понравится:

3D відео проект - одноповерховий будинок
3D відео проект - одноповерховий будинок

Цегла зольний від компанії УралПром - stroyka74.ru
Локатор Челябінська, де можна купити цеглу.Підбірка корисної інформації з вибору, укладанні, очищенню цегли.stroyka74.ru. Новини по темі: цегла. Поділитися в соціальних мережах. Опублікувати в twitter.com ...


Похожие статьи:

  1. Проекти Монолітно Цегельних Будинків
  2. Проект Цегельних Будинків
  3. Самі Ліпші Проекти Цегельних Будинків
  4. Бані Каталог Проектів Цегельних Будинків