Купити Проект Кирпичного Будинки

Купити будинок: у садівництві дешевше

Январь 1, 2015 – 06:03

купити проект цегляного

Існує думка, що житло в садівництві - це дачний формат. Насправді багато такі об'єкти розташовуються поблизу Петербурга і придатні для постійного проживання.Будинки і ділянки в садоводствах часом не гірше ніж в котеджних селищах, а от ціни - нижче.

 

Взагалі сучасні котеджні селища і старі, ще радянські, садівництва, при всій їх уявній несхожості, мають багато спільного.Більшість селищ економ-класу розташовані, як і садівництва, на землях сільськогосподарського призначення (під дачне будівництво).Забудова там так само ведеться розрізнена: у когось є гроші на цегляний котедж, а у когось - на скромний каркасно-щитової будиночок.

 

Здравствуй, сусід

 

Začastuû Садівництво та kottedžnye Poselki є sosedâmi, а іноді останні і Wows реалізуються на весь сад Товариство і некомерційне партнерство (СНТ і СНТ).У цих випадках грань між цими двома «форматами» стирається - вартість сотки і там і там виявляється приблизно однаковою.Девелопер котеджного селища спочатку орієнтується на давно усталену вартість землі в даній місцевості.А садівники, які продають свою ділянку на вторинному ринку, навпаки, починають дивитися на прайси котеджного селища, оскільки цю інформацію отримати простіше, ніж з'ясовувати, за скільки продав свою ділянку два роки тому сусід по дачного масиву.

 

Буває і сусідство зовсім іншого роду. Справа в тому, що навколо Петербурга, в межах 20-30 км від КАД, існує кілька досить престижних зон малоповерхової забудови.Вони дуже зручні для постійного проживання, але, на жаль, недоступні більшості покупців через високі ціни, що встановлюються девелоперами.

Источник: dyadyaborya.livejournal.com

Возможно, вам понравится:

АН Мій Дім +7 (3452) 702-207 Новий
АН Мій Дім +7 (3452) 702-207 Новий

Продаж 1-кімнатної квартири в Новосибірську, вул. Першотравнева, Первомайський район - NGS.NOVOSTI
Будинок житловий комплекс на вул. Першотравнева 230 Являє soboju будівельні individuālās проекту vysotnostû в 17-Т поверхах з pomeŝeniâmi громадських місць і transformatornoj podstanciej.

Квартири в Москві: монолітні будинки першого покоління. Вдале розташування, оригінальні проекти, великі площі.Актуальні й сьогодні - Mangazia
Кількість пропозицій на квартири вторинного ринку житла monolitnye та монолітно-цегляні будинки Poka ustupaût panelnym і цегли.Особливо це помітно коли мова йде не про вчорашні новобудовах, а про так..

Похожие статьи:

  1. Проекти Кирпичного Будинки 6х8
  2. Проект Житлового Кирпичного Будинки
  3. Проект Кирпичного Будинки 9Х9
  4. Дизайн Проект Кирпичного Будинки