Проекти

Октябрь 17, 2014 – 07:25

На сьогоднішній день будівництво цегельних будинків і зведення цегляних стін користуються найбільшою популярністю. Цеглини бувають глиняними, повнотілими і порожнистими. І той, і інший вид відмінно захищають від впливів високих і низьких температур, відмінно підтримують мікроклімат, володіють природною шумо-і теплоізоляцією. Повнотіла цегла має високу морозостійкість, що дозволяє використовувати його як для підземних, так і для надземних конструкцій. Саман використовується для облицювання й в будівлях, де необхідно полегшити конструкцію.

Наша компания «Стимет» изготовляет Кровельные сэндвич панели , с помощью них вы ускорите процесс сторительста и при этом будет низкий расход. Мы гарантируем вам качество и надежность!

Кладка стін з піноблоків

Піноблоки сьогодні дуже сильно конкурують з цеглою. Піноблоки володіють високими ізоляційними властивостями, легкістю і простотою укладання. При цьому вони дозволяють виконувати зведення зовнішніх стін і внутрішніх перегородок з мінімальною витратою цементного розчину і виконувати чисті будівельні роботи. Питання про те, що краще (цегла або піноблок) на сьогоднішній день залишається відкритим. Піноблоки розрізняються за походженням пенообразовивающей складовою його частини: органічної або синтетичної. Синтетика дешевше, а органіка екологічно безпечна, але коштує дорожче. Тому найчастіше вибір залежить від преполагает бюджету, адже піноблоки зводяться швидше, роботи по їх укладанню коштують дешевше, при цьому ще економляться витратні матеріали.

Зрівнятися з піноблоками по легкості і екологічній чистоті можуть тільки дерев'яні колоди або бруси. Колода майже не вимагає внутрішньої і зовнішньої обробки, а брус, навпаки, використовується під оздоблення.

Похожие статьи:

  1. МДФ панелі в обробці стін
  2. Смесители для раковины GROHE
  3. Де купити шпалери для стін?
  4. Декоративне оздоблення стін.