Огляд технології будівництва цегляного будинку

Октябрь 5, 2015 – 09:09

Може здатися, що сучасні будівельні технології вже досягли піку свого розвитку. З кожним днем світ дізнається все більше нових будівельних матеріалів, які одночасно відрізняються легкістю і міцністю. Крім цього, інженери виводять нові будівельні методики, які на голову перевершують колишні.

Если Вам необходим академический отпуск подробнее.. Вы сможете ознакомиться на нашем сайте.

Поряд з цим, як не дивно, людство наполегливо не бажає забувати класичні технології, перевірені століттями. Всі технологічні рішення, які придумали ще наші діди, досі зберігають свою актуальність. Приміром, люди досі будують собі житла з "доброї" деревини і надійного цегли. Безумовно, були внесені корективи в особливості обробки деревини, змінено склад цегли, але досі не можна заперечувати їх незамінності у світі будівництва.

Значного поширення будівництво з цегли змогло домогтися ще в епоху Радянського Союзу. Проте не потрібно проводити паралелі між цеглою того часу і нинішнім, надто вже очевидною виявиться різниця. Сучасна цеглина постає неймовірно легким керамічним виробом, яке, всупереч невеликій масі, гарантує неймовірний рівень міцності.

Друга значна гідність цегли, завдяки якому поліпшується технологія будівництва цегляного будинку, полягає в прекрасних теплоізоляційних показниках. Досягаються вони збільшеним числом отворів на поверхні керамічної цегли. Щоб пояснити факт найвищої теплоізоляції цегляних стін, можна надати нескладний приклад: якщо побудувати стіну з цегли всього в 80 сантиметрів завтовшки, її характеристики по теплоізоляції будуть абсолютно ідентичним тим, які має стіна з дерева, товщина якої обмежена двома метрами.

Безперечно, властивості, що дозволяють цеглі надійно зберігати тепло, можуть бути названі одними з найбільш важливих. Саме вони, багато в чому, пояснюють поширення матеріалу при зведенні житлових конструкцій, офісних споруд і промислових об'єктів.

Не варто, однак, ігнорувати факт того, що довгі століття цегла характеризується як матеріал неймовірно довговічний і міцний. Звичайно, з технічним прогресом властивості цегли ставали тільки краще. У наш час можна абсолютно точно стверджувати, що якщо дотримані всі виробничі норми, цегла, використаний при зведенні будівлі, виявиться ідеально міцним і довговічним.


Цегляна конструкція стійка до різноманітних явищ атмосфери, вона не боїться ні урагану, ні сильного вітру, ні зливи. Фахівці говорять про те, що грамотно побудоване цегляна будівля здатне півтора сторіччя служити без виконання реконструкції.

Окремої розмови заслуговує стійкість цегли до вогню. Даний матеріал абсолютно не горить, а тому про можливість загоряння не доводиться й говорити. Крім цього, цеглині не можуть завдати шкоди ні цвіль, ні грибок. Виходить, що кладка ніколи не почне гнити, але постійно буде пропускати в будинок необхідний для підтримки мікроклімату свіже повітря. Варто відзначити, що цегла, в основі якого лежить глина, відповідає всім екологічним вимогам, його мешканці перебувають в умовах ідеального мікроклімату.

Важлива властивість полягає і в тому, що цегла може чудово поглинати шум. Якщо порівняти показники шумоізоляції будівель з цегли, дерева та панелей, то в першому випадку вони будуть максимально високі. Архітектори також гідно цінують масу різних варіантів форм цегли.

Звичайно, розмова про цегляних будинках буде не повним, якщо не згадати, скільки коштує побудувати цегельний будинок. На жаль, ціна такого будівництва дуже висока. Однак якщо оцінити всі перераховані достоїнства будинку, можна зрозуміти, що вартість цілком з'ясовна.

Похожие статьи:

  1. Заміське будівництво цегельного будинку
  2. Вибираємо технологію будівництва будинку
  3. Чим можна пофарбувати фасад цегляного будинку?
  4. Оздоблення та утеплення стін цегляного будинку
  5. Поетапне будівництво цегельного будинку