Етапи будівництва

Ноябрь 15, 2014 – 14:52

У цій статті докладно розглянуті основні переваги цегляного будинку. Недарма, цегла - найдавніший будівельний матеріал. Не маючи ряду незаперечних переваг, він би, не прийшов до нас крізь тисячоліття. Розглянемо плюси цегли докладно.

Наша компания предалагает Вам широкий выбор курточной ткани. Дешёвая курточная ткань от 32 руб. практически даром, только у нас по лучшим ценам и отличное качество.

Міцність, стійкість, довговічність. Звичайно, за цеглиною солідні характеристики. Навіть зараз, розкопуючи шумерські міста, археологи натикаються на майже незаймані стіни з цегли (хай і його предка, сирцю), а це IV тисячоліття до нашої ери. Думаю, коментарі зайві. Цегляні стіни - еталон міцності і надійності. При дотриманні всіх технологічних тонкощів в будівництві, цегляний будинок спокійно витримує до 150 років без капітальної реставрації.

Стійкість до атмосферних впливів. Цегляні стіни абсолютно надійні при будь-якому вітрі, вологості повітря, дощ, мороз, спеці. Простояли під усіма цими явищами, цегляні пам'ятники архітектури минулого - гідне тому підтвердження.

Пожежна безпека. Звичайно ж, цегла - це вогнестійкий матеріал. Навіть при повному вигорянні будівлі, стіни з керамічної цегли залишаються стояти. Інша справа, що при цьому вони втратять до 80% міцності і все одно підуть під знос, але факт залишається фактом. Природно, цегляні стіни не підтримують горіння, що підвищує шанси на те, що пожежні встигнуть вчасно. Це безперечне достоїнство цегли.

Цегляний будинок - дихає. Завдяки своїй пористій структурі (зазвичай в межах 13% обсягу цегли займають пори і мікро-порожнечі), цегла прекрасно пропускає повітря. Тому, в цегляному будинку так легко дихається. Цей фактор дуже благотворно впливає на стан здоров'я мешканців цегляних будов.

Екологічна безпека. Так як цегла - абсолютно екологічно нейтральний матеріал (глина і вода), побоюватися цегляних стін не варто. Лише дерево здатне сперечатися з цеглою за даним показником.

Теплозахист. Цегляний будинок досить комфортний для проживання. При постійному опаленні, цегла, як матеріал з великою «тепловою інерцією», довго не остигає. Але, для сезонного проживання, цегляний - гірше нікуди. Щоб прогріти його, після простою в холодному стані, потрібно дуже багато енергії, та й прослужить він набагато менше, через температурні контрастів. До того ж, для забезпечення гарної теплових показників, стіни з цегли повинні бути товсті або застосовуватися додаткове утеплення. Так що, теплові характеристики цегли можна віднести до його достоїнств лише частково.

Хороша звукоізоляція. Одне з важливих переваг цегляних стін - вони є відмінним звуковим бар'єром. Особливо в цьому плані доречний силікатний, пустотіла і поризованих цегла.

Широкі архітектурні можливості. У плані гнучкості архітектурних рішень, цеглі немає рівних. Маленькі цеглинки здатні втілювати найтонші форми і вигини. Такого різноманіття важко домогтися в дерев'яних будинках (там свої специфічні викрутаси), а в блокових бетонних - просто неможливо. Чудна архітектура замків і палаців різних історичних епох, якими захоплюється світ - це заслуга цегли.

Солідність і престиж. Можливо, це щось з розряду стереотипів і забобонів, але при першому погляді на цегляний будинок розумієш - це солідно і фундаментально. Якщо цегла, значить у господаря хороший класичний смак. Так, і грошей чималих такий будинок коштує, стало бути, власник не простий чоловік.

Похожие статьи:

  1. Проекти прибудов до цегляного будинку
  2. Утеплення цегляного будинку
  3. Фундамент для цегляного будинку