Проекти

Октябрь 24, 2014 – 10:35

Типові проекти цегляних будинків і котеджів передбачають максимальний комфорт і зручність для тих, хто в них буде проживати. В цілому ж, каталоги будівельних компаній сьогодні рясніють наступними пропозиціями і варіантами:

Проекти цегляних будинків загальною площею до 100 кв.м.

Профиль нашей компания ДКМ - это производство металлоконструкций различной сложности. Мы дорожим своей репутацией и свою работу делаем профессионально.

Як правило, в цій категорії представлені затишні і комфортабельні одно або двох поверхові будинки, призначені для проживання літньої сімейної пари, одиноких людей або сімей з однією дитиною. Центральне місце такого будинку займає простора вітальня. Спальні кімнати, як правило, розміщуються на другому поверсі. Двоповерхові будинки до 100 кв.м. з легкістю розміщуються на ділянці в 6 соток, що дозволяє заощадити кошти на купівлю землі або найбільш раціонально використовувати вже наявний у володінні земельну ділянку.

Проекти цегляних будинків площею більше 100 кв.м.

Будинки даної категорії можуть бути як двох, так і трьох поверховими. Проект цегляного будинку (100 кв.м. і більше) передбачає наявність декількох спалень і призначений для сімей, що складаються з 4 - 8 (будинки понад 300 кв.м.) осіб. Інженерне забезпечення такого будинку з цегли може бути як централізованим, так і автономним. В деяких проектах функціонально передбачається наявність так званих підсобних приміщень: комор, пралень, кімнат для прислуги і т.д.

Проекти цегляних будинків з мансардою.

Будівництво мансардного поверху - один із способів збільшення житлової площі будинку. В силу економії грошових коштів, що витрачаються на зведення, мансардні будинки завжди користувалися особливою популярністю, і наша з Вами сучасність - не виняток. Проект цегляного будинку з мансардою передбачає використання даного приміщення як кабінету, вітальні, майстерні, більярдною і т.д. - Все залежить від пристрастей і захоплень майбутнього власника. Цегляні будинки з мансардою відрізняються за формою покрівлі: найбільш поширеними варіантами дахів є складчасті, подвійні і шатрові.

У висновку слід зазначити, що проектування цегляного будинку - це робота для справжніх професіоналів. Саме такі проектувальники і архітектори працюють у будівельній компанії «Сатурн». Чому ж проектування будинку - це один з найважливіших етапів його будівництва? Та тому що побудувати будинок за проектом, який спочатку передбачає необхідну кількість внутрішніх приміщень, продуману систему опалення, каналізації та інших інженерних систем - це набагато економніше, ніж в подальшому проводити затратні в грошовому плані роботи з розширення або переплануванні будівлі.

Похожие статьи:

  1. Проекти Фінських Цегельних Будинків
  2. Самі Ліпші Проекти Цегельних Будинків
  3. Каталог Проектів Цегельних Будинків
  4. Бані Каталог Проектів Цегельних Будинків