Етапи будівництва

Октябрь 31, 2014 – 23:13

Сьогодні при будівництві будинків все більше уваги приділяється застосуванню енергоефективних технологій. Особливості таких будівель полягають в тому, що вони відрізняються максимальним комфортом і оптимальним мікрокліматом для проживання. Витрати енергії для їх експлуатації мінімальні.

На нашем сайте Вы сможете узнать все о современной архитектуре и дизайне, Вам предлагаем просмотреть интересные новые архитектурные проекты , которые отличаются своей оригинальность и неповторимостью. С нами Вы сможете ознакомиться со всеми новинками и тенденциями в мире архитектуры.

Це досягається завдяки тому, що архітектурно-будівельне проектування виконується відповідно до конкретних вимог. При розробці в проект включаються різні ефективні технічні рішення, які дозволяють облаштувати по-справжньому комфортний та екологічний будинок, що вимагає для свого утримання мінімум часових і матеріальних витрат.

Проектування та альтернативні рішення

Сьогодні енергоресурси стають все більш дорогими, що вимагає прийняття адекватних заходів щодо зниження їх використання. Саме тому настільки популярними стають так звані енергоефективні будинки, які дозволяють знизити витрати на обслуговування до мінімуму. Щоб зробити це можливим, в процесі проектування необхідно врахувати всі нюанси пристрою систем будинку:

Увага звертається на особливості клімату, микрорельеф ділянки, де буде зводитися будова. Обов'язково треба врахувати можливість використання природних ресурсів (енергії сонця і вітру). Значно знизити тепловтрати дозволить грамотне утеплення стін будівлі, особливо з північного боку.

Проводиться проектування альтернативних джерел для енергопостачання будинку. Це стосується не тільки опалення, але і електрики. Наприклад, акцент робиться на природне освітлення і на застосування сонячної батареї для отримання електроенергії.

Правильне проектування систем теплоізоляції дозволяє зробити будинок максимально комфортним і теплим, при цьому значно заощадити на опаленні. Для утеплення застосовуються недорогі, екологічно чисті матеріали, які відрізняються тривалим терміном служби. Вони використовуються для всіх елементів конструкції, включаючи фундамент і дах.

Щоб усі ресурси використовувати максимально ефективно, застосовується система «розумний дім». Вона дозволяє забезпечити контроль над розподілом енергії, а також над опаленням. Витрати при використанні такої системи значно зменшуються. При цьому обслуговування будинку, його опалення, постачання водою, теплом скорочується до мінімуму, що веде до значної економії коштів.

Похожие статьи:

  1. Проект п'ятиповерхового цегляного житлового будинку
  2. Особливості будівництва та утеплення цегляного будинку
  3. Особливості проведення геологічних вишукувань
  4. Особливості типового англійського будинку
  5. Особливості будівництва та утеплення цегляного будинку