Особливою популярністю сьогодні користуються будинки з цегли

Апрель 12, 2015 – 22:49

Будівництво - це величезна кількість різноманітних матеріалів, які в сукупності дають будівельні об'єкти. Особливою популярністю сьогодні користуються будинки з цегли.

Если Вы хотите сделать качественный ремонт, на сайте  http://budustroit.com Вы найдете советы и ваш дом будет оригинален.

Основні переваги цегляних будинків.

Незважаючи на жорстку конкуренцію будівельних матеріалів, цегла не залишає своїх лідируючих позицій і завойовує нове увагу майбутніх власників елітних котеджів і звичайних заміських будинків. Цегла - це один з найдавніших будівельних матеріалів, який володіє масою переваг. Особливою популярністю користується цегла Києва, він має достатню міцність і стійкість.
Цегла ефективно протистоїть погодним умовам, геосейсміческім факторам та іншим факторам, які можуть вплинути на термін експлуатації будинку. Одним словом, цей матеріал дозволяє побудувати надійний будинок з величезним терміном експлуатації. Він здатний прослужити не один десяток років і при цьому, не втратити свій первозданний зовнішній вигляд.

Однак, будівництво будинку з цегли має ряд певних особливостей. Перш за все, необхідно визначитися з його видом. Для того щоб, зробити правильний вибір, бажано, ознайомитися з їх основними показниками та особливостями.


Кожен вид цегли має цілий ряд особливостей. Згідно маркуванню можна дізнатися його характеристику і властивості. Буква М розповідає про будівельну навантаженні, F - температурних можливостях.

Також виділяють кілька типів цегли: силікатна, клінкерна і керамічний. Керамічний, в будівельних колах, вважається найміцнішим і зносостійким. На другому місці стоїть силікат, який практично ні чим не поступається кераміці, однак трохи слабкіше його за технічною характеристикою.

Однак, і той і інший тип цегли прекрасно себе зарекомендували в будівництві, особливо якщо цегла Києва застосовується у відповідності з усіма вимогами і нормами.

Похожие статьи:

  1. Особливості будівництва будинку з цегли
  2. Чому популярне будівництво будинків з цегли.
  3. Особливості внутрішньої обробки цегляного будинку
  4. Як правильно поетапно побудувати будинок з цегли