Проекти

Октябрь 17, 2014 – 07:15

Будинки, побудовані з цегли, мають ряд незаперечних переваг, головні з них, безумовно, - міцність і довговічність.

Слова "мій дім - моя фортеця", в першу чергу, відносяться саме до будівництва з цегли. При будівництві з даного матеріалу можна використовувати залізобетонні плити перекриття. Також з цегли можливо виконувати різні архітектурні форми - вежі, арки, огорожі та інші декоративні елементи.

Подарок в красивой упаковке,это всегода неожиданость и приятно. Существует немало ситуаций, когда праздничная упаковка и коробки являются незаменимым атрибутом. У нас вы сможете подобрать именно такую упаковку,которая подойдет под ваш подарок. Мы делаем все, чтоб наши клиенты оставались довольны.

Будівництво будинку з кірпічаЕще одна позитивна якість цегли полягає в тому, що він легко піддається обробці. На нього легко наноситься штукатурка, фарба, тепло-і звукоізоляція.

Застосування сучасних теплоізолюючих матеріалів істотно знижує вимогу до товщині цегляних стін, що відповідно зменшує і вага самої будівлі.

Крім зовнішньої теплоізоляції при будівництві цегельних будинків застосовується так звана ефективна кладка, коли між рядами цеглин в стіні облаштовуються повітряні зазори, які можуть бути заповнені теплоізолюючими матеріалами. Ефективна кладка не тільки знижує вагу стіни будинку, а й зменшує її вартість за рахунок зменшення кількості матеріалу. Незважаючи на всі переваги цегляного будинку є і свої недоліки - це достатня висока вартість будівництва і велика маса будівлі (необхідний розрахунок фундаменту).

Донедавна існувала думка, що зведення будівель можливо тільки влітку. Однак, це не так. Зимове будівництво дозволяє істотно заощадити на будматеріалах. Таким чином, до літа ви отримаєте готове житло, в якому потрібно буде провести оздоблювальні роботи, і можна заселятися.

Похожие статьи:

  1. Переваги цегляних будинків
  2. Переваги тактичного одягу
  3. Переваги термопанелей
  4. Переваги термопанелей