Планування розмірів цегляного будинку та будівництво фундаменту

Июнь 17, 2015 – 21:20

Усяке справу потрібно починати зі складання плану. Так і перед будівництвом цегляного будинку робиться план або проект будинку, а також вибирається місце, де буде побудований цегляний будинок. Проект будинку можна скласти самому, просто сісти і подумати: які розміри будинку вам потрібні, скільки кімнат і як вони будуть розташовуватися, визначаємося з вікнами, де буде розташована каналізація і котельня будинку.

В нашем магазине Вы сможете заказать и купить мебель для ванной комнаты харьков по самым выгодным ценам.

Що стосується вікон, то більшість вікон бажано розташовувати по сонячній стороні.
Каналізацію краще спланувати перед будинком, не далеко від дороги.
Котельню раджу розташувати з боку фасаду, і вам значно простіше і дешевше буде тягнути газ або воду до будинку.
Місце для цегляного будинку вибирайте в залежності від розміру вашої земельної ділянки. Якщо ділянка невелика, то сплануйте, де буде ваш дворик та господарські надвірні споруди, місце під парковку автомобіля, якою буде проїзд машин у двір і до городу.
Як варіант, можна замовити готовий проект будинку за гроші, в цьому випадку всі питання продумають за вас, і ви заощадите не мало часу.
Після планування переходимо до розмітки та будівництва фундаменту будинку.
Будівництво фундаменту цегляного будинку
Фундамент будинку відіграє важливу роль, оскільки все навантаження ляже саме на нього. Якщо ви не плануєте підвал, то можна вибрати стрічковий фундамент.
При будівництві двох і більше поверхових будинків необхідно будувати капітальні перегородки. Для капітальних перегородок також заливається фундамент. Враховуємо і товщину майбутніх стін при виборі розмірів фундаменту. Фундамент заливають на глибину не промерзання грунту, в Росії це 1.5 - 2 метри.
Якщо ви плануєте будувати одноповерховий будинок, то можна заощадити на легких внутрішніх перегородках з бруса і обійтися без фундаменту під них.
Отже, відповідно до плану переносимо на ділянку розмітку стін будинку за допомогою шнурки. Беремо будь-які металеві прути або арматуру і встромляє їх по кутах стін. На прути прив'язуємо мотузку або шнурку.
В результаті у нас виходить наочна розмітка майбутнього фундаменту.

Можна приступати до риття траншеї під фундамент.
Коли траншея викопана, беремо річковий або кар'єрний пісок і робимо насип толщиною 2-3 см по всьому дну фундаменту. Це буде служити амортизаційної подушкою для фундаменту будинку.
Наступний етап - це армування фундаменту. Беремо в руки арматуру і в'язальний дріт і починаємо споруджувати каркас з арматури по всьому периметру фундаменту. Особливо не шкодуйте арматури на кутах будинку.
Тепер беремо бетономішалку і готуємо бетонний розчин для заливки фундаменту. Бетонний розчин робиться з наступної пропорції: цемент М500 - 1 відро, пісок - 2 відра, щебінь - 3 відра.
Заливаємо бетоном наш фундамент. Якщо бетономішалки нету, або вам ліньки возитися - можна замовити готовий бетон за гроші і ви заллєте фундамент за 1 день.
Добре буде якщо ви після заливки ущільните бетон за допомогою спеціального вібратора. Якщо його немає, можна прошірять бетон звичайними прутами арматури. Це вижене з бетону повітряні бульбашки фундамент буде міцніше і щільніше.
Після чекаємо висихання бетону. Бетон набирає міцність протягом усього року, у перший місяць він міцніє на 90%. Деякі люди очікують рік і потім починають будівництво стін. В цілому можна будувати вже через місяць, другий, якщо на вулиці суха погода.
Будує зазначити, що фундамент будинку повинен бути вище рівня землі. Для цього робиться опалубка з дощок, після заливається бетоном. Або будується цоколь із силікатної цегли.

Похожие статьи:

  1. Вибираємо проект цегляного будинку. Як не зробити помилку?
  2. Оздоблення фасаду цегляного будинку сайдингом
  3. Технологія зведення цегляного будинку и обувь тимберленд
  4. Утеплення стін цегляного будинку сучасними методами