Проекти

Октябрь 27, 2014 – 12:21

Споруда будинку, дуже важливий крок і перш, ніж приступити, потрібно вирішити - який будувати будинок. Найбільш оптимальним, є будинок з цегли. Адже цей будівельний матеріал підходить для будівництва в будь-яких кліматичних зонах. Та й за ціною - навряд чи, можна знайти що - то дешевше. До того - ж, саме зведення стін, не викликає запитань, на відміну від, того - ж колоди. Перш, ніж будувати, потрібно продумати - для яких цілей потрібен будинок. Одна справа, якщо це буде - літній варіант. Тобто з весни і до осені. Тоді достатньо зводити стіни в півцеглини. Цього вистачить, що - би він, виконував свої функції. Якщо, ж проживання розраховане, на всі сезони - тоді, цього не достатньо. В цьому випадку стіни повинні бути в цеглу і необхідно продумати опалення. Це може бути піч, камін, або поєднаний варіант. Адже без опалення, задоволення від такого відпочинку, буде не багато. Якщо ж ви вирішили жити в ньому постійно, тоді, крім товщини стін, існують і інші способи - надійності і тепла.

Наша компания «Наш Лес» предлагает лучший материал для отделки помещения вагонка липа, дополнительную информацию Вы сможете узнать на нашем сайте http://nashles.com.ua/vagonka-roznica , цена розница, доступна на любой бюджет. Мы дорожим своей репутацией и клиентам предлагаем только самое лучшее.

Одним з таких способів, є кладка колодязем. Це значить, що між рядами (зовнішнім і внутрішнім), залишають зазор, який згодом заповнюється утеплювачем. Утеплити можна різними матеріалами. Це і цемент з тирсою або соломою і шлак. Можна використовувати для заповнення керамзит. Але потрібно врахувати, що, кожні кілька рядів кладки, перекриваються цеглою і сіткою.

Побудувати будинок з цегли

Технологія кладки колодязем - наступна. Зазор між внутрішньою і зовнішньою кладками 5 - 10 сантиметрів. Кожні п'ять рядів, робиться перекриття. Торцеву частину, яка передбачає вікна чи двері, закладаємо суцільний кладкою. Шви повинні бути перекриті. Порожнечі заповнюються пінопластом. Коли кладка виробляється, із замкнутими порожнечами, від п'яти до восьми сантиметрів, то заповнюється утеплювачем сипучим. Інший спосіб, це кладка на теплий розчин. Товщина швів навмисно збільшується. При цьому застосовується, тепла штукатурка стін. В останні роки, набирає популярність оздоблення за допомогою сайдинга. В цьому випадку, між ним і стіною прокладаються утеплювачі. Але звичайно краще, коли обробка виробляється деревом. Цей матеріал - в найбільшій мірі, зберігає тепло.

Побудувати будинок з цегли

Є й ще деякі особливості, при будівництві цегельного будинку. Нижні ряди стін (цоколь), краще класти не з селікатної цегли, а з повнотілої червоної будівельної цегли (глиняного). Висота, такий кладки, залежить від середньої висоти снігового покриву. З нього ж викладають як димоходи, так і вентиляцію. Так само, його застосовують у ванних кімнатах. Потрібно робити подвійну гідроізоляцію (двадцять сантиметрів від вимощення та по завершенню цоколя). Що б, збільшити міцність стіни, через кожні п'ять або шість рядів, необхідно армувати. Строго стежити за горизонтальністю кладки. Для цього, на кожному розі, на одному рівні - ставляться відмітки. Перекриття, повинні спиратися - тільки на тичковий ряд. Віконні та дверні прорізи, викладаються з чвертю. Щоб уникнути в подальшому, монтування укосів. Якщо в кладці, використовуються металеві деталі, то краще їх пофарбувати. Під час закладки утеплювача, стежити за його сухістю - особливо в похмуру погоду.

Побудувати будинок з цегли

Дотримуючись всіх цих правил і прислухаючись до рекомендацій, будинок буде побудований правильно і простоїть довгі роки, не підкидаючи яких або, неприємних сюрпризів. Адже дуже здорово, в тріскучі морози, сидіти в теплій хаті, біля каміна і дивитися на огонь.І не настільки важливо, маєте ви відношення до будівельним професіям, чи ні - головне наполегливість, старання і бажання навчитися. Якщо все це в наявності, тоді точно все вийде. Удачи в ваших починаннях.

Похожие статьи:

  1. Будівництво будинку з цегли
  2. Будівництво будинків із цегли
  3. Будуємо будинок з каменю
  4. Недоліки будинків із цегли
  5. Будівництво будинку з цегли
  6. Чому обирають будинки з цегли?
  7. Будуємо будинок з каменю