Побудувати будинок з газобетону недорого і легко

Июнь 2, 2015 – 10:56

Використання газобетону в малоповерховому будівництві пояснюється не стільки демократичною ціною, скільки дивовижними експлуатаційними характеристиками. Газобетонні блоки відповідають усім сучасним вимогам з якості заощадження тепла. Будинок, побудований з газобетону, не вимагає надалі витрат на утеплювачі. Геометричні розміри газобетонних блоків відрізняються незначною похибкою. Стіни з газобетонних блоків зводяться практично ідеально рівними, а це дозволяє заощадити на обробці.

Только у нас купить ролеты киев Вы сможете по самым выгодным ценам. Гарантируем качественность.

ехнологія кладки передбачає використання спеціального клею, який перешкоджає виникненню «містків холоду» і зводить до мінімуму терміни будівництва.

Даний матеріал володіє високою паропроникністю і повітропроникністю. А значить, у приміщенні запанує здоровий мікроклімат, підтримуваний природної регулюванням вологості. Матеріал має пористу структуру, тому створювану стінами навантаження на фундамент можна вважати незначною. Раз будівництво не вимагає розробки проекту дорогого і складного фундаменту, спостерігається ще одна додаткова рядок економії бюджету.

Споруда будинку з газобетону - розумне рішення для тих, хто звик знаходити вдале рівновагу між якістю і ціною, адже газобетон - матеріал вогнестійкий, екологічно чистий і абсолютно безпечний для здоров'я.
Як побудувати будинок з газобетону: технологія будівництва


Будівництво будинку стартує з пошуків, в ході яких визначаються характеристики грунту і рівень залягання підземних вод. Архітекторський проект «прив'язується до місцевості». На нульовому циклі будівництва прокладається кабельні та трубопровідні мережі, закладається фундамент, здійснюється зведення підземної частини будівлі.

Далі побудувати будинок з газобетону можна за технологією, що не помітно відрізняється від класичної. На основному етапі укладаються блоки несучих стін, балок, колон, монолітних конструкцій, перекриттів. Потім монтуються сходи, віконні та дверні конструкції, виконується оздоблення фасаду та приміщень. Як бачите, побудувати будинок з газобетону недорого, а якість при цьому гідно всіляких похвал.

Похожие статьи:

  1. Будинок з газобетону своїми руками
  2. Заміський будинок з газобетону неймовірно комфортний
  3. Побудувати Будинок Цегляний Проект
  4. Побудувати дачний будинок з цегли і газобетону
  5. Побудувати будинок з цегли або будинок з дерева