Повітряне опалення будинку

Апрель 7, 2015 – 07:59

Повітряне опалення, поряд з електричним і водяним, являє собою одну з різновидів опалення будинку. У варіанті повітряного опалення будинок опалюється повітрям заданої температури.
Величезна популярність систем повітряного опалення будинку пояснюється відсутністю води в якості основного теплоносія. Немає води - немає корозії, протікання і небезпеки замерзання. Повітря нагрівається канальним нагрівачем або, як його називають по-іншому, калорифером.
Якщо калорифер оснащений системою рекуперації, тобто системою утилізації тепла, то вхідний холодне повітря підігрівається вихідним теплим повітрям з приміщення, що, в свою чергу, значно скорочує енерговитрати на обігрів приміщення і суттєво економить ваші гроші. Вхідний свіже повітря очищається через систему фільтрів і подається в приміщення вже чистим, без запахів і пилу. На виході зібраний з приміщень відпрацьоване повітря ніяк не змішується зі вхідним, він лише віддає в систему надлишкове тепло і видаляється з будівлі.
За таким нехитрому принципом і працює ефективна система повітряного опалення будинку.
Компанiя "ЯрТа" пропонує сучасне повітряне опалення заміського будинку.  Монтаж кондіціонерів Львів від професіоналів за найкращою ціною.

Сьогодні повітряне опалення для заміського будинку набуває все більшої популярності, адже відпадає необхідність в установці дорогої і вразливою системи водяного опалення, Плюс до цього, завдяки рекуперації тепла, економиться значна кількість електроенергії і, як наслідок, витрат на опалення будинку.
Унікальні системи дозволяють організувати енергоефективне повітряне опалення заміського будинку і поєднати з ним системи вентиляції та кондиціонування. Системи опалення успішно застосовуються в дерев'яних, каркасних і кам'яних будинках.


Опалення будинку відбувається за рахунок рекуперації тепла, тобто пасивного обігріву - вхідний свіже повітря підігрівається надлишковим теплом видаляється з приміщень повітря, при цьому обидва потоки не змішуються. Іншими словами, якщо в будинку температура повітря +20 'С, а на вулиці -20' С, то поступає з вулиці повітря, проходячи через рекупераціонние установку, нагрівається виходять до +16 'С, який, віддаючи тепло, в свою чергу охолоджується до -11 'С і виводиться назовні.

Отже, такий системі опалення для досягнення показника +20 'С необхідно затратити енергії зовсім трохи, адже підігріти повітря потрібно всього на бракуючі 4 градуси, замість 40, що економить ресурси на опалення будинку до величезних 80%!

Похожие статьи:

  1. Світильники для будинку
  2. Проект цегляного будинку
  3. Зовнішня обробка будинку
  4. Світильники для будинку
  5. Зовнішня облицювання будинку
  6. Зовнішня облицювання будинку