Правила

Октябрь 9, 2014 – 14:12

Щоб після завершення будівництва отримати ідеальне житло, дотримання одних будівельних норм і правил, виявляється, недостатньо. Додатковий комфорт проживання та неоціненні переваги будинок набуває тільки за умови правильної орієнтації його по частинах світу.

Для того чтобы малыш рос счастливым и здоровым, необходимо создать все условия для крепкого и полноценного сна. Нужно приложить немало усилий, чтобы выбрать и купить матрасы детские в кроватку , которые обеспечат здоровый сон и полноценный отдых организму вашего малыша. Качественные детские матрасы представлены в каталогах интернет-магазина " e - matras.ua " , а доступные цены приятно удивят заботливых, но в то же время экономных родителей.

Найбільш вдалим вважається розташування будинку, вхід в який знаходиться з східної чи північної сторони, а вітальня виходить на захід або південь. Розташування кухні з боку входу і вікнами, що виходять на хвіртку, захистить від надлишку сонячних променів, зберігаючи в приміщенні протягом усього дня комфортний температурний і світловий режим. До того ж в теплу пору року на терасі ви зможете проводити незабутні вечори за сімейною вечерею, насолоджуючись заміським пейзажем, забарвленим останніми променями призахідного сонця.

Що стосується спальних кімнат, то правильніше буде розташувати спальню батьків з орієнтацією на схід, а дитячу - на захід, з урахуванням найбільшої затребуваності її в другій половині дня при підготовці уроків.

Прийняття планувальних рішень з урахуванням норм інсоляції - освітленості приміщень прямими сонячними променями, зробить життя в будинку максимально комфортною, подарує прекрасний життєвий настрій і заряд позитивної енергії від природного денного світла. Для цього зорієнтуйте житлові кімнати, зимовий сад на південь, а їдальню і вітальню розташуйте, якщо не з південної, то хоча б із західного боку. Хоча для кожного конкретного випадку розумніше надходити по обстановці, з урахуванням розташування сусідніх будинків та оточення природними об'єктами.

Куди простіше йде справа з драбинами, комори, кухнею, ванною, сауною і гаражем. В силу свого функціонального призначення вони все одно вимагають додаткового освітлення, тому цілком допустимо розташувати їх на більш холодної північній стороні, в середині будинку або навіть в підвальній частині. Але ні в якому разі не розташовуйте кухню вікнами на південь. Під впливом прямих сонячних променів повітря в ній дуже швидко прогріється до такої міри, що тривала експлуатація кухонної плити стане неможливою.

Щоб уникнути помилок користуйтеся загальноприйнятим правилом орієнтації господарських приміщень на північну сторону, а житлових - на східну, південну і західну.

Вхід в будинок плануйте з підвітряного боку, попередньо визначивши панівне напрямок вітру, а також з урахуванням положення будинку щодо поруч стоять будов або красивому пейзажу.

Місце знаходження господарських споруд повинно повністю виключати попадання запахів і диму з них в житлові приміщення.

Похожие статьи:

  1. Проектування будинків бізнес-класу
  2. Цегла для облицювання та будівництва будинку
  3. Проекти компактних будинків і котеджів
  4. Проектування будинків бізнес-класу
  5. Перепланування однокімнатної квартири
  6. Проект Кирпичного будинки з гаражами