Правильний вибір ділянки при будівництві будинку

Декабрь 25, 2014 – 19:31

Наша компания "Машиностроитель" предлагает вашему вниманию профессиональное производство и изготовление металлоконструкций отличного качества любой сложности. Своим клиентам мы предлагает только самое лучше, мы гарантируем надежность и качество.

Інтерес до будівництва заміських будинків з кожним роком тільки збільшується. Причому це може бути як невеликий дачний будиночок, так і респектабельний котедж, великий будинок для багатодітної сім'ї і т.д. Для всіх однаково важливо, знайти компанію, яка, не порушуючи термінів і дотримуючи всі нормативи і правила, звела б затишний будинок відповідно до ваших уподобань.

Знайти відповідну компанію для зведення заміського будинку дуже важливо, але починати слід з купівлі землі.
Вибір ділянки під будівництво будинку або котеджу

Ціна в цьому не простому справі важлива, але це далеко не єдиний критерій, який потрібно враховувати, щоб потім не шкодувати про вкладені в проект грошах. Тому потрібно:

Запросити результати, отримані при геологічних дослідженнях обраного вами ділянки. У разі якщо такі роботи не проводились, то їх потрібно замовити. Так ви отримаєте уявлення про глибину знаходження грунтових вод та особливості місцевих ґрунтів. Такі відомості необхідні, щоб правильно оцінити обсяг робіт зі зведення фундаменту та спорудження гідроізоляції, які можуть виявитися дорогими.


Оцінити транспортну доступність земельної ділянки. Якщо поруч немає нормальних доріг, то потрібно мати на увазі, що це буде створювати серйозні проблеми при доставці вантажів, а потім і при обслуговуванні техніки і агрегатів, без яких сучасна людина обходиться насилу.
Купуючи ділянку поруч зі звалищем, або великим промисловим об'єктом, не слід розраховувати на свіже повітря і не забруднені грунту і води. У разі сумнівів можна вдатися до послуг компаній, що пропонують екомоніторинг.
Наявність комунікацій теж важливо, але навіть якщо вони знаходяться в безпосередній близькості, то слід з'ясувати, а чи є можливість підключитися до них. Якщо особливих питань із створенням автономного тепло- і водопостачання, хоча вони теж потребують чималих фінансових вкладень, немає, то підключення до електромереж дуже бажано.

Враховуючи ці важливі складові, а також власні переваги, не дуже кваплячись можна підібрати відповідний земельну ділянку. І коли ви станете його власником можна буде звертатися в обрану будівельну компанію, щоб мрія стала реальністю.

Похожие статьи:

  1. Правильний вибір ділянки при будівництві будинку
  2. Природні матеріали для будівництва будинку.
  3. Яка ділянка вибрати під будівництво будинку?