Проекти

Октябрь 17, 2014 – 10:19

Перекриття - це не що інше, як наш підлогу і стелю. Вони служать для поділу поверхів, а також для відділення горищного і підвальних приміщень. Якісний пристрій перекриттів - це хороша тепло, звуко-і гідроізоляція, високе шумопоглащение, міцність, довговічність всієї будівлі, а також мінімальні вкладення коштів і праці в обробку стелі й підлоги. Як нові, так і старі будинки та промислові об'єкти можуть потребувати пристрої або заміні перекриттів.

Наш интернет магазин ювелирных украшений "14 Карат" предлагает вашему внимаю большой выбор обручальных колец разнообразных форм. Для того чтобы обручальные кольца Киев купить , достаточно зайти на наш сайт и наши специалисты помогут выбрать тот дизайн колец, которые подойдут именно вам.

типи перекриттів

Перекриття бувають різні. Ось тільки кілька основних класифікацій:

За розташуванням:

цокольні;

міжповерхові;

горищні.

За технологією зведення:

збірні - складаються з заводських готових до зборки елементів;

монолітні - виготовляються на місці будівництва;

збірно-монолітні.

По конструкції:

балкові;

безбалочні.

По виду будівельних матеріалів:

балочні - складаються з несучої частини балки і заповнює матеріалу - накату. Балки бувають дерев'яні і металеві. Металеві мають перевагу, тому що дерево не володіє довговічністю, піддано впливу вологи, може запалати. Дерев'яні менш міцні, ніж металеві, але коштують дешевше. Заповнення виконується в кілька шарів і служить для прийняття корисного навантаження, від його якості залежить тепло-, звуко-і гідроізоляція, а також необхідність складних оздоблювальних робіт;

плиткові;

Популярні перекриття

Пристрій перекриттів наступних видів сьогодні користується найбільшою популярністю у клієнтів нашої будівельної компанії:

Монолітні залізобетонні перекритіяМонолітние залізобетонні перекриття. Відрізняються високою міцністю, надійністю, довговічністю і не згорає. Застосовуються для великих, промислових об'єктів, великих навантажень, коли необхідно забезпечити хорошу жорсткість конструкції, а застосування типових перекриттів недоступно, коли будівля виконана нестандартної форми. Вони виготовляються прямо на місці і значно затягують будівельний процес.

Збірні залізобетонні перекритіяСборние плити і панелі з залізобетону. Мають заводське якість, мають гарну міцність, звуко, тепло-і гідроізоляція залежать від кількості стиків. Великопанельні елементи можуть повністю перекривати приміщення і не утворювати стиків. Відбудеться з заздалегідь виготовлених елементів, що укладаються впритул одна до іншої. Утворюють суцільний настил. Орієнтовані на масивні будови.

Дерев'яні перекритіяДеревянние перекриття. Найдешевший і екологічно безпечний вид. Зводяться дуже швидко, так як дерево легко і швидко розпилюється і приймає потрібні розміри. Не вимагають застосування складних підйомних механізмів, економлять робочий час та матеріали. Але вимагають спеціальної обробки проти гниття, утворення цвілі, шкоди, завданої комахами. Дуже залежать від правильності проведення та якості заготовки деревного пиломатеріалу, потребують частої частковій заміні.

Перекриття з пенобетонаСовременние перекриття. До них відносять легкі піноблоки, газосиликатні плити, перекриття з полістеролбетона. Вони дуже легкі, їх пристрій і монтаж проводиться в будь-який час року, не вимагають застосування складної підйомної техніки. Перекриття з даних матеріалів мають велику щільність. Вони дуже міцні, тому задовольняють повною мірою навантажувальним вимогам навіть самих масивних споруд.

монтаж перекриттів

При капітальному ремонті або реконструкції будинків заміна і пристрій перекриттів - це один з основних видів робіт. Якщо бетонні перекриття посилюються без демонтажу, то дерев'яні вимагають повної заміни.

Похожие статьи:

  1. Выбор строй материалов
  2. Паркетна дошка
  3. Хомуты червячные
  4. Проекти для перил
  5. Как снять квартиру