Проект Цегельних Будинків

Будівництво цегляних будинків під ключ в Казані

Октябрь 17, 2014 – 01:20

Наша компанія пропонує всім

Починаючи Будівництво цегляних будинків, набагато Pomnit технічний директор цегельні стіни дуже важкий і може podvergat'sya деформації.Це означає, що для будівництва цегельного будинку необхідно будувати потужний фундамент, глибина залягання якого повинна бути більше ніж глибина промерзання грунту у відповідній місцевості.

 

При будівництві цегельних стін, цегла укладається на спеціальний цементно-піщаний розчин, повною мірою міцність такого розчину настає на 28 день, варто відзначити, що якщо будівництво ведеться в особливо печеню або навпаки морозний час, то міцність зв'язки може бути знижена аж до 50%.

 

Сьогодні на ринку представлено безліч спеціальний хімічних присадок - пластифікаторів для використання при кладці стін.Додавання таких розчинів дозволяє не зупиняти будівництво не в жаркий літній, ні в морозний зимовий час.

 

Цегляні стіни володіють високою теплопровідністю і паропроникністю, це обумовлює необхідність робити стіни товстими або ж додавати всередину шар теплоізоляційного матеріалу, наприклад, пінополістиролу.

 

Будівництво цегляних будинків передбачає можливість використання різних типів перекриттів, це можуть бути цегляні, залізобетонні плити або ж полегшені перекриття з дерев'яного бруса.

 

У нашій місцевості застосування цегли як матеріалу для будівництва будинків стало цілком традиційним.Тому серед наших постачальників є маса справжніх професіоналів цієї області, в партнерстві з якими ми і займаємося будівництвом цегляних будинків під ключ.

 

Види цегли, застосовувані для будівництва будинків.

 

У сучасному будівництві використовуються такі види цегли:

 
   
 • Глиняна цегла - найбільш популярний варіант.Така цегла можна використовувати для будівництва стін, підвалів, димоходів, печей, і пр.
 •  
 • Керамічна цегла - володіє високими декоративними якостями.Чаші всього така цегла використовується для зовнішньої обробки фасадів.Будівництво будинку з цегли такого виду цегли неможливо.
 •  
 • Силікатна цегла - використовується при будівництві об'єктів різного призначення.Варто врахувати, що силікатна цегла має низькою вологостійкістю.
 •  
 • Вогнетривка цегла - виготовляється з спеціально вогнетривкої глини, така цегла застосовують для будівництва печей, камінів, барбекю та інших об'єктів, де передбачено наявність підвищених температур.
 •  

Источник: veleskazan.ru

Возможно, вам понравится:

Купольний Дом. ч.10
Купольний Дом. ч.10

Житловий комплекс «Острова»: якість і естетика - те, що потрібно для комфортного життя - Інформація Сервісний портал Воронеж
Вона представлена ​​дев'ятиповерховим цегляним будинком, розрахованим на 164 квартири.Роботи .. Естетична складова вигідно відрізняє наш комплекс від багатьох інших проектів того ж сегмента ринку.Функціонально і зручно спланована територія всередині новобудови.

Похожие статьи:

 1. Проекти Цегельних Будинків 200 М2
 2. Проекти цегляних будинків
 3. Проекти Цегельних Будинків 9Х9
 4. Проекти дачних будинків