Проекти будинків і котеджів площею до 200-300 метрів

Октябрь 13, 2014 – 00:40

Акция! Проект дома бесплатно! Смета-спецификация бесплатно!  

Габарити будівлі

Норми розташування житлового будинку на ділянці.Відступ від червоної лінії дороги - не менше 5 м і не менше 3 м від житлових вулиць.Червона лінія в містобудуванні - це умовна межа, що відокремлює проїжджу частину вулиці, проїзду, магістралі, площі від території забудови.Відстань між житловими будинками на сусідніх ділянках з метою пожежної безпеки має бути від 6 до 15 м залежно від ступеня вогнестійкості споруд.Рекомендується для зручності ремонту та обслуговування розміщувати будівлю зі зміщенням до однієї з бічних меж ділянки, але відстань від огорожі до стіни не може бути менше 1-1, 5 метра, в цьому випадку необхідно отримати письмову згоду господаря сусідньої ділянки.

Огромное количество женщин и мужчин после пробуждения находятся под впечатлением от просмотренных сновидений, поэтому онлайн сонник толкование может очень пригодиться в такой ситуации. Ведь узнать смысл пережитого сна люди желали во все времена.

Як правило, забудовники дотримуються загального правила забудови вулиці, орієнтуючись на зміщення сусідніх будівель.Якщо Вам хочеться, щоб гараж своїми воротами дивився безпосередньо на вулицю, необхідно враховувати червону лінію дороги і ні в якому разі не виходити за її кордон.

Матеріал стін

Обмежуючи пошук проекту параметром матеріал стін, будь ласка, враховуйте, що в більшості випадків можлива заміна матеріалів і конструкцій, зазначених у документації на обрані Вами.Тому щоб розширити пошук можна вказувати декілька значень  

Цокольний поверх

Обмежуючи пошук проекту параметром цокольний поверх, будь ласка, враховуйте, що в більшості випадків можливе доопрацювання обраного Вами проекту в частині розробки документації на цокольний поверх.Тому якщо відповідний проект не буде знайдений, розширте пошук, встановивши значення Не важливо.

Гараж або навіс

Потрібні дуже несуттєве внесення змін до робочу документацію для того, щоб доопрацювати креслення навісу до повноцінного гаража.Також обмежуючи пошук проекту параметром Гараж або навіс, будь ласка, враховуйте, що в більшості випадків знаходиться можливість доопрацювати готовий проект виконавши прибудову-гараж.

Источник: www.cottageplans.ru

Возможно, вам понравится:

Купольний Дом. ч.10
Купольний Дом. ч.10

Волгоградська область: хто «кришує» звалища

- Інтер
Під сміттєвий полігон тут виділили на території колишнього піщаного кар'єру місцевого цегельного заводу близько 16 га, хоча закон забороняє захоронення відходів у межах населених пунктів.


Похожие статьи:

  1. Проекти цегляних будинків
  2. Проводка в цегляному будинку
  3. Утеплення цегляного будинку