Як зробити балкон своїми руками в цегляному будинку

Декабрь 10, 2014 – 04:24

Как сделать балкон своими руками При будівництві приватних будинків з двома і більше поверхами важко втриматися від спокуси і зробити балкон своїми руками.Ця, в принципі, нежитлова частина будинку (хоча можливі різні варіанти) дає можливість насолоджуватися природою і свіжим повітрям, не виходячи на вулицю.Побудувати балкон на перший погляд неважко, але вже в процесі будівництва можуть виникнути деякі труднощі, про які краще дізнатися заздалегідь, щоб потім не довелося переробляти все заново.Всі нюанси будівництва балкона, а також докладно розписана технологія наведені нижче.

 

Для прикладу розглянемо будівництво балкона двоповерхового цегляний будинок. Строим колоны под кирпичный балкон буде raspolagatsâ Балкон в головному фасаді вхідних дверей і ганок.У якості його опор будуть використовуватися цегляні колони, що переходять у пілястри.Під балконом центральний прохід між арками буде вінчати усічена арка.Невеликі арки також можна зробити по нижніх краях балкона, але в даному прикладі обійдемося без них.

 

Будуємо колони під цегляний балкон

 

Для початку потрібно визначиться з товщиною колон.Вони повинні бути досить міцними, щоб витримати навантаження від конструкції, а також гармоніювати із загальним видом будинку.Тонкі колони виглядають витонченішими, але можуть не витримати навантаження від ваги балкона.У нашому випадку вибираємо товщину колон у дві цеглини - 510 мм. Що стосується матеріалу, краще всього вибирати той же, що і для будинку - фасонний темний цегла з округленим кутом і звичайний прямий більш світлого відтінку для створення малюнка на колонах і арці.При укладанні цегли важливо, щоб шви на колонах по висоті збігалися зі швами на стінах.Оскільки стінова кладка має в низу карниз - цегла, покладений на ребро - перший ряд кладки колон потрібно підрізати на 15 мм.

Источник: postroy-sam.com

Возможно, вам понравится:

3d-візуалізація проекту навколо будинку
3d-візуалізація проекту навколо будинку

Новобудови Московського району поряд з метро - Портал BN.ru
Розташування 13-18-поверховий цегляно-монолітний ЖК можете зателефонувати neodnoznačnym - безпосередньо до Ним починається Широка промислова зона.Зате з об'єктами соціалки і .. Відзначимо, що на трьох перших поверхах частина квартир не мають балконів і лоджій.Проектом ..

Похожие статьи:

  1. Проекти Цегельних Будинків з Балконом
  2. Проект цегляного будинку з Грубкою
  3. Проект цегляного будинку з верандою
  4. Проект цегляного будинку з Еркером
  5. Проект цегляного будинку з Мансардою