М181 (37-36)

Январь 16, 2015 – 06:41

 

Планування поверхів проекту будинку M181 (37-36)

Перший поверх Другий поверх Поповерхова схема  

Ціна проекту

35000 крб.  

Особливості проекту

 

Загальний ploshtady  

 

Опис проекту

 

популярний двоповерховий будинок з гаражем, терасою, еркером, другим світлом в зоні кухні-їдальні, сауною і просторою ванною кімнатою.Також на першому поверсі є зручне технічне приміщення з виходом на просторе красиве ганок, хол, що переходить в комору (вільне планування) і світла затишна спальня.Дві спальні, санвузол, хол і чудова гостьова розташовані на другому поверсі будинку.Його загальна площа складає 217 м ².

 

Котедж має надійний і міцний монолітний стрічковий фундамент, міцні зовнішні стіни з цегли, красиву горищний покрівля, покриту високоякісної бітумною черепицею.Зовнішня обробка виконана штукатуркою, а цоколь з елегантного штучного каменю.Всі деталі дизайнерського рішення виглядають гармонійно, поєднуючись з колірною гамою фасадів.

Источник: www.mera-project.ru

Возможно, вам понравится:

3d-візуалізація проекту навколо будинку
3d-візуалізація проекту навколо будинку

Новобудови Московського району поряд з метро - Портал BN.ru
Розташування 13-18-поверховий цегляно-монолітний ЖК можете зателефонувати neodnoznačnym - безпосередньо до Ним починається Широка промислова зона.Зате з об'єктами соціалки і .. Відзначимо, що на трьох перших поверхах частина квартир не мають балконів і лоджій.Проектом ..

Похожие статьи:

  1. Проект цегляного будинку з Сауною
  2. Проект цегляного будинку з верандою
  3. Проект цегляного будинку з Балконом
  4. Проект цегляного будинку з Мансардою