Цегляна піч для дачі

Октябрь 5, 2014 – 20:38

Дровяная печь для дачи Опалення дачного будинку - актуальна проблема для багатьох дачників.Особливо слід подбати про спосіб обігріву приміщення в зимовий період.Зимою не так часто доводиться відпочивати на дачі. Але все ж у ті рідкісні дні заміського зимового відпочинку важливо, щоб будинок добре прогрівався і був комфортним для відпочинку.Одним з варіантів вирішення проблеми з опаленням може стати цегляна піч для дачі, яка може довго зберігати тепло.Завдяки високій теплопровідності цегли, ці печі можуть залишатися гарячими і нагрівати повітря в кімнаті тривалий час, хоча для їх накалкі теж доведеться трохи почекати.

 

Печі для обігріву дачного будинку

 

Для обігріву дачі можна використовувати різні види мурованих печей або купувати вже готові грубки.Якщо пічка на дачі призначається не тільки для обігріву, а й для приготування або розігрівання їжі, то оптимальним варіантом може стати цегляна пічне виріб.Для цього, при кладці слід передбачити місце розміщення дека для готування. Кирпичная печь для дачи Крім того, цегляна дров'яна піч для дачі, за спостереженням багатьох людей, додає їжі особливий «дачний» присмак.(Див. також: Як скласти піч з цегли)

 

Для опалення заміського будинку можна використовувати і печі сталеві.У сталевих обігрівальних облаштування, пічного виду, теж є свої позитивні сторони.Вони швидко нагріваються, відповідно і приміщення прогрівають швидше.Сталеві печі також призначені для приготування їжі. Найпростіші моделі цих грубок можна придбати за невеликі гроші, що є явною перевагою.Сталеві обігрівачі компактні, не займають багато місця. Основним недоліком сталевий печі є низька теплопровідність, вона швидко нагрівається, і також швидко втрачає тепло.

 

Кладка печи Крім печей для обігріву дачі використовують різні електричні прилади, такі як конвектори, нагрівачі та інше.Камін Печора теж часто використовується для обігріву невеликих дачних будинків та великих заміських котеджів. Камін можна придбати в магазинах, які займаються продажем опалювального обладнання.Рідше з метою опалення використовують сушильні печі. Їх можна теж придбати в спеціалізованих магазинах.Ці агрегати частіше використовують для сушки різних овочів і фруктів, які вирощують на дачі.Хоча, є й цегляні сушильні печі. В основному це універсальні грубки, які використовують, в тому числі як сушильні.Вони можуть виділяти невелику кількість тепла для обігріву приміщення.

 

Якщо на дачі облаштована лазня, то, звичайно, необхідно встановити піч-скіф.Ця пічка спеціально розроблена для використання ...

Источник: www.otopimdom.ru

Возможно, вам понравится:

3d-візуалізація проекту навколо будинку
3d-візуалізація проекту навколо будинку

Новобудови Московського району поряд з метро - Портал BN.ru
Розташування 13-18-поверховий цегляно-монолітний ЖК можете зателефонувати neodnoznačnym - безпосередньо до Ним починається Широка промислова зона.Зате з об'єктами соціалки і .. Відзначимо, що на трьох перших поверхах частина квартир не мають балконів і лоджій.Проектом ..


Похожие статьи:

  1. Проект цегляного будинку з Балконом
  2. Проект цегляного будинку з Еркером
  3. Проект цегляного будинку з верандою
  4. Проект цегляного будинку з Сауною
  5. Проект цегляного будинку з Мансардою